Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bevállalnád, hogy párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnád, hogy párod kényeztesd a buszmegállóban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 22:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Buszmegállóban biztosan nem. De pl. sötétben a Margitszigeten volt a legjobb orális kényeztetésben részem.
2009. ápr. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
nem.. 1. szutykos, retkes helyeken nem szexelek. 2. csak a páromra és rám tartozik a dolog, tehát nyilvánosság kizárva. 3. kényelmetlen lenne..én pedig a kényelmet szeretem.
2009. ápr. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Elég izgin hangzik...:)Este mindenképp:)
2009. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%

tegnap 23:07

Igazad van. Bár csak lenne csendőrség. Véresre verném a seggét mindkettőnek. Lehet pontozni.( Majd csinálok egy szakadár csoportot az állandóan lepontozott, kőkemény igazságot megmondó bajtársaimmal :) )

2009. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen egyet értek a 23:07essel és az elöttem szólóval!! Nemsokára megszületik a kisbabám és el vagyok keseredve hogy milyen világba!! :( Mindenhol csak az eröszak meg az utcán szexelés. Pfff...erre van eszük a fiatalságnak.
2009. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Ilyet csak a bunkó parasztok csinálnak. Nyilvános helyen egy csomó ember van, akiket mondjuk zavarna az ilyen. Meg nem tartjátok megalázónak, hogy idegen emberek között csináljátok?
2009. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Én is rühellem az ilyen taplókat, akik képtelenek elsajátítani a társas viselkedés szabályait, és nyílt színen demonsrtálják azt, ami nem oda való. fel kéne nőni, és tekintettel lenni más emberekre, b@sszameg. soha egy barátommal sem nyaltuk-faltuk egymást nyílt színen. tiniként sem.
2009. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy érzed...én azt vallom,hogy ott és akkor csináld amikor jól esik :P velem már előfordult ez játszótéren,és nem egyedül voltunk a barátommal,hanem gyerekek is voltak...igen...most lehet lehurrogni
2009. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%
Rátok kellett volna hívni a rendőrséget. Azért mert ti ilyen igénytelenek vagytok, nem kell kifordulnia más gyomrának.
2009. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha én arra jártam volna, amikor a játszótéren csináltátok gyerekek előtt, akkor jól agyonvertelek volna mindkettőtöket. Védekezni se nagyon tudtatok volna.

Ja, és ez kb. minden nyilvános szexelőre vonatkozik, egy vascsövet odab.sznék hozzájuk az biztos. Csinálják othon. Én sem b.szok és nem is sz.rok az utcán.


De ha már szerintük b.szni lehet az utcán, mert nem gáz, akkor sztem meg egy kis verés sem gáz.

Ja, tényleg lepontozhattok, de én ezek után is fölrugom azokat, akiket meglátok nyilvánosan b.szni. Igen, kicsit alpári lett a kommentem, bocsi, az ilyen másokkal nem törődő sza.r majmok hozzák ki az emberből. Toleráns vagyok én is, a normális emberekkel....de ez cigány viselkedés, pontosabban putris cigány viselkedés, és az olyan az minden, csak nem ember.

2009. nov. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!