Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a kisajkak kilógnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kisajkak kilógnak a puncimból, vagyis kicsivel hosszabbak, mint a nagyajkak és kicsit hullámosak az ciki?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom másoknak milyen, de nekem ilyen nyitottabb. Arra lennék kiváncsi, hogy egy fiú előtt szégyelnem kell-e ezt és hogy ez ritka vagy gyakori.Lehet hogy feleslegesen parázok? vagy intimplasztika? 18L
2009. ápr. 8. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Nem lehet mindenkinek egyforma. Engem nem zavarna.


24F

2009. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Igen, szégyelld magad hullámos kis és nagyajkaiddal együtt :D Ez a mai nap nagyon durván tele van szórva értelmetlen kérdésekkel...
2009. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
FElesleges ezen idegeskedned...
2009. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Nem tom, miért kéne szégyellni...Azért nem fogom plasztikáztatni, hogy jobban tetsszek...Akinek nem tetszik, nem muszáj nézegetni!
2009. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hanem biztosan feleslegesen parázol. Ilyen egy punci! Akinek nem tetszik, az dugjon meg egy konektort. Ráadásul azt írod, kicsit lóg csak ki a nagyajkak közül. Akkor viszont egy átlagos puncid van. Nincs vele semmi rendellenes.

Intimplasztika van, de minek? Nem kell az. És mást sem kell plasztikázni. Látatlanban is azt mondom, így vagy jó, ahogy vagy ;)

(22/ffi)

2009. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én nézegetném szivesen ;)


de most komolyra fordítva a szót, nem vagyunk egyformák, sem kinézetben, sem izlésben. van akinek ilyen, van akinek olyan és van akinek ez tetszik és van olyan akinek meg az. (és olyan is, akinek mindegy, csak punci legyen)


szóval lehet, hogy lesz olyan akinek nem fog tetszeni, de biztosan lesz olyan, akinek meg nagyon. ezen parázni teljesen felesleges.

2009. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan!én is ilyen vagyok!és ilyen kérdést akartam kiirni csak megelőztél!Egyáltalán nem ciki akinek meg nem tetszik...elmeht a búsba nincsenek egyfrma nők egyforma puncival és senki nem tökéletes ugyhogy ne szégyeld:)

15/L

2009. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Volt már ilyen kérdés - nem írta ki?

Válaszoltak rajongók is, akiknek ez tetszik a legjobban az összes között.

2009. ápr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is ilyen, de a párom véleménye megnyugtatott. Azt mondta, hogy szerinte sokkal jobb, mert nem átlagos, úgy unalmas lenne.
2009. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen barátnőm lenne imádnám a punciját :P

1 ápolt punci mindíg szép akármilyen

2009. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!