Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan dobjam fel a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a szexuális életünket?

Figyelt kérdés
Mi a megengededt? 3 éve házasok - 21 L
2011. aug. 3. 01:44
 1/7 anonim válasza:
szerintem nincs olyan hogy megengedett, csak a képzeletek szabhat határt...
2011. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*képzeletetek
2011. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másik partner
2011. aug. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pisi-kaki-szadó-mazó-bimbócsipesz-paskoló-korbács.
2011. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:
Ha már fel kell dobni, akkor ott a szerelemmel van baj. Szerintem váljatok el! 3 év után itt tartotok, innen egyenes út vezet oda, hogy te szülsz egy gyereket mermérne alapon (életcél helyett), a férjed meg félre fog kúrni... Neked is szopás, neki is szopás, de főleg a gyereknek lesz szopás, akit így akartok majd felnevelni.
2011. aug. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Smartguy86 válasza egy baromság!

Tévedés, hogy egy kapcsolat csakúgy működik magától és semmit sem kell tenni érte. Amíg lángol a szerelem addig talán ez igaz lehet, de utána dolgozni kell a harmóniáért és a boldogságért minden téren. És igen. Az egyhangú szexuális életet is fel kell ismerni és fel kell dobni valamivel. Egy kapcsolat nem a sírig tartó lángoló szerelemtől lesz jó, mert olyan nem létezik. De olyan igen, hogy a kapcsolat minden téren tud újat és izgalmasat adni és ezáltal újra fellángolnak az érzelmek. De ez nem megy magától.

2011. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:17


igazad van!!! Mi 4 éve vagyunk együtt a párommal, a szerelem megvan, sőt napról-napra erősebb (akármien hihetetlen is...) de a szexuális életünk nem a legjobb...Én is kérdeztem már egyszer itt hogy mit lehetne tenni hogy fellendüljön újra, de mki jött a bunkó válaszával szokás szerint. Hogy menjünk szét, biztos félre kefél azért rossz a nemi életünk meg stb...Úgy nem lehet tanácsot kérni olyanoktól akik nem látják milyen a kapcsolat.

Én benne vagyok, érzek amit érzek, tudom amit tudnom kell és ezért magam keresem rá a megoldást nem mástól kérem....


Kérdező!!

Ha JÓL ismered a párod, akkor tudod mire vágyik, és ha normál keretek közt van akkor meg is tudod valósítani neki! A másik, nem tudni nálatok mitől romlott ez el, de meg kell keresni az okát és javítani rajt. Nálunk én voltam a "hibás"...mármint lelki okok miatt nem kívántam/kívánom a sexet annyiszor amennyiszer a párom szeretné. Mindent meglehet oldani, csak meg kell találni az akadályt...:)


L21

2011. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!