Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csaltátok már meg a szerelmete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a szerelmeteket egyszer vagy többször? El lehet különíteni a szexet és a szerelmet? Melyik az erősebb?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok írjanak akik megtették. Az érdekelne hogy megbánták-e.
2009. ápr. 8. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Undorító dolog megcsalni a párodat, és ezt nem azért mondtam mert csináltam ilyet és tudtommal még velem sem csináltak. El kell dönteni hogy kit szeretsz, ha nem szereted hagyd el, ha szereted akkor meg ne csald meg! Ez egy alapvető emberi szint szerintem, aki nem hűséges az egy szintel lejjebb van!
2009. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki igazan szereti a parjat akkor keptelen megcsalni,elvegre sexelni vele is lehet,ugyhogy semmi ertelme.nekem fontos a huseg meg azokat a sracokat sem csaltam meg akikbe nem voltam szerelmes,elvegre jartam veluk s 1 kapcsolatban elengedhetetlen a huseg.
2009. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Én már csaltam meg a barátomat. Iszonyúan megbántam. Amint megtettem, rosszul is lettem, szinte elbőgtem magam, mert szerettem a barátomat. Amúgy én nem mással feküdtem le, hanem 3 csókkal csaltam meg! :S
2009. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
En sose csalnam meg. ha vmi nem jo, akkor szakitas. de nem megcsalni.. pff. undorito.
2009. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Én egyszer igen!Nagyon megbántam!

Engem viszont rengetegszer megcsaltak már,söt folyamatossan csalnak most is!Már évek óta!És iszonyat szar érzés!Mondom egyetlen egyszer csaltam Én mentségemre szolgál hogy 16 éves voltam és ráadásul nagyon dühös inkább arra szolgált hogy bebizonyitsam a Páromnak hogy na nézd kellek én még valakinek ha már te a barátnömmel kavarsz!!!!!

De amúgy soha többet mert nagyon tud fájni és senki se érdemli ezt az érzést meg!Vagy szeretek vkit és akkor csak Ö vagy más de akkor a régit elhagyom!

2009. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Én is megtettem. Nem azt mondom, hogy megbántam, mert az embernek csak azokat a dolgokat kellene megbánnia, amiket NEM tett meg, pedig alkalma lett volna. Ettől függetlenül undorító, ocsmány dolog a megcsalás bármilyen formája, magamat is elítélem, amiért megtörtént. Egyvalamire viszont rádöbbentett: nem szerettem eléggé a páromat. Különben nem bírtam volna megtenni. Elhagytam, pedig annyira szeretett, hogy megbocsátott volna.
2009. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
36%
en megcsaltam egyszer de utana meg is bantam...de talan azert csaltam meg mert nem gondolkodtam...meg nem vagyok elegge erett az ijen dolgokra es azert,de miutan belegondoltam hogy mit tettem,nagyon megbantam. azota meg lehetett volna alkalom de nem tettem meg mert nagyon szeretem a parom es nem tudnam meg egyszer megtenni. az igaz szerelem mindent legyoz es barminek ellentud allni
2009. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
soha nem csaltam meg a párom..nem is fogom. aljas dolog az árulás! a szexet a szerelemtől én nem tudom elkülöníteni..szerelem nélkül, nincs kufirc..
2009. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Én is csaltam már meg a párom és egyáltalán nem vagyok rá büszke.Azonban az én esetemben nem csak egy egyéjszakás kalandról volt szó.Életem legnagyobb szerelmével léptem félre.Neki is volt párja és nekem is,de bizonyos okok miatt(többek között ezért sem)lehettünk nyilvánosan együtt.Most azonban a kizáró okok megszüntek és boldog vagyok mellette.A másik srácot nagyon sajnálom,mert nem érdemelte meg,hogy megcsaljam és emiatt örök lelkifurdalásom lesz.Megfogadtam,hogy soha többet senkivel nem teszek ilyet.
2009. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Én is csaltam már meg a páromat és tudom hogy emiatt kapok sok lefelékezet de ikor elvesztettem a szüzességem vele, utána fél évig csak a misszionmárius pózt próbáltuk, s nem akartam elhinni hogy ez ilyen, szóltam h valamit újítani kéne, erre mehettem felülre és két pózt váltogattunk. Engem a kíváncsiság hajtott és nem bántam meg, mert a másik srác olyat mutatott hogy lehet vele kellett volna inkább elvesztenem a szüzességem:) tréfát félretéve nagyon nagy bűntudatot éreztem de még a megcsalás előtt felhívtam hogy legyen vége, természetesen nem értette, hiába szakítottam ez akrko is megcsalásnak minősül a szememben, és hiába bocsájtott meg, nem tudtam ezek után a szemébe nézni. Tanultam belőle, azóta sosem csináltam ilyet.
2009. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!