Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet elvezni a harmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet elvezni a harmas szexben?

Figyelt kérdés

2 no egy ferfi

1 no es ket ferfi


2009. ápr. 8. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát.... Engem pl. nagyon felizgat,ha arra gondolok,h egyszerre 2 pasival csinálom. Hozzáteszem: még nem próbáltam. Biztos nagyon jó.
2009. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom...Én nem csalnám meg a páromat a szeme láttára és a nyakát is kitekerném, ha ő tenné ezt velem és még csak biszex sem vagyok. Hónapok óta nyaggat ezzel a xarsággal, de nekem erkölcsileg ez nem fér bele egy komoly kapcsolatba. Lánnyal meg nem lenne gusztusom... 24/l
2009. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Biztos kiprobalnam.. :) ha nem lenne aids, meg a többi betegség. izgato h ketten vannak es engem kivannak.. ez jo erzes, nem? :)
2009. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Úgy tűnik itt lepontozzák ha valaki azt írja, hogy élvezi, mindenesetre írok én is.:)

A barátnőmmel nemegyszer beszéltünk már róla, még semmi sem történt. Ki tudja mi lesz majd egyszer....

Mi nem azért gondolunk erre, mert mást is kívánunk vagy nem vagyunk elegek egymásnak. A harmadikat úgy képzeljük, mint egy "szexuális segédeszközt".

Minden ember elképzeli, csak kevés van, aki be is ismeri.

Egyszerűen jó dolog belegondolni, hogy ketten kényeztetnek stb.

De fontos, hogy ilyenkor nem szeretkezés van, hanem színtiszta, szabad szexualitás. Abba pedig minden belefér, amit a résztvevők közösen akarnak.

2009. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Én szivessen kipróbálnám de csak "idegennel",mármint úgy értem hgy nem a Párommal!

DE mivel tartós kapcsolatban élek ezért ez kilöve mert elég nekem Ö is!:)

2009. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lenne barátom, és nem lenne, akit szeretek, akkor belemennék. Azt viszont nem tudnám elképzelni, hogy a barátom szeme láttára kényeztessek egy másik férfit/másik férfi kényeztessen engem. És ugyanezt 2nő-1pasi felállásban sem tudom elképzelni, és nem is szeretném. Egy kapcsolat két emberből áll, ha a harmadik felmerül, akár csak szex téren is, ott már gondolkozni kell. Hiába csak szexuális segédeszköz szerepet töltené be. (20/L)
2009. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Én már voltam úgy hogy én, barátnőm és neki a barátja. Nagyon jó volt. Barátnőm azért ment bele, mert a srácot már nem szerette és így semmi féltékenység nem volt benne, és még mi is bírtuk egymást, mellesleg nem vagyok leszbi, de egy kis csók meg nyalás belefért :) Viszont ha a jelenlegi párom ilyenre kérne, akkor nem szeretném, mert ha látnám hogy egy másik csajt dug, akkor tuti rosszul lennék.
2009. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Aki tényleg szereti a párját annak biztos rosszul esne ha azt látná, h a párja mással csinálja:S Én belehalnék annyira fájna. Ha a barátom egyszer is felhozná nekem h csináljuk hármasban, azt hiszem szakítanék, mert tudnám h már nem szeret. Én így érzem.
2009. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
1 nő. 1 férfi. 1 kutya. próbáld ki, aztán gondolkozz el rajta.
2009. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
hogy nem 4en vagytok?:)
2009. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!