Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet a lovaglos pózra, ha nem szereti?

Figyelt kérdés
A barátnőm feszélyezve érzi magát ebben a pózban, még nem túl tapasztalt és azt mondja, hogy úgy érzi nem jól csinálja stb, illetve hogy zavarja ahogy mozog a melle. Én viszont baromira élvezem és szeretném kiprobálni azokat a pózokat mikor Ő van rajtam, viszont erőltetni semmit nem akarok szexuális téren, mert úgy már nekem sem jönne be, hogy vezessem rá? Vmi jó tipp, ötletek?
2009. ápr. 8. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Majd ha Ő akarja, akkor csinálni is fogja. Addig meg maradnak az egyéb pózok.
2009. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia!Lány vagyok!Én sem szeretek felül lenni, mint a barátnőd!Azt érzem, hogy béna vagyok,nem jól mozgok stb.!Hogyan vehetnéd rá...?Szerintem ne erőltesd,mert volt hogy én is felül voltam és abbahagytuk a sexet!Nagyon rosszul éreztem magam!Majd ha magától akarja akkor csináljátok úgy!
2009. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezt neki is elmondtad? Hogy neked milyen izgató ez? Próbáld meg, de ne erőltesd.
2009. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szia Kedves!

Mond el neki a vágyaidat!De ne erőltesd!!

Dicsérd sokat amikor szeretkeztek!!!!!!!!

Kérdezz rá,hogy miért nem szereti. Valószínű van oka!

Beszélgess vele!

További szép napot!

Üdv : Angyal!

2009. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze hogy elmondtam neki, ez már nálunk egy fél éves téma, de csak ritkán merül fel mivel erőltetni tényleg nem akarom, én is azt szeretném ha valahogy rá tudnám vezetni hogy magától kezdje el..

Amúgy valószínű egyszerűen azért nem szereti mivel zavarban van közben, és arra figyel hogy jól csinálja-e és ezért már nem is tudja igazán élvezni..


Lehet tényleg az lenne a megoldás hogy sokat dicsérem sex közben és talán idővel megjön a bátorsága..


Thanks a kommentekért

2009. ápr. 8. 10:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy a lovaglós pózban tudja a legjobban leadni a feles kilóit - tuti módszer ;)
2009. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát én is fél éve járok a barátommal..eleinte nem akartam én sem...de mostmár nagyon szeretem:) mondd neki mikor épp felül van hogy nagyon jó igy neked és nagyon jol csinálja:)
2009. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha nem akarja, akkor ne piszkáld ezzel. nem mindenki szeret lovagolni.
2009. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csináljátok úgy hogy velül van csak háttal, te meg félig ülős pózban alatta
2009. ápr. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!