Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elsősorban hölgyek. Gondot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban hölgyek. Gondot okozhat, ha kicsit nagy?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint átlagos méretem van (15 cm, 4,8 cm átmérő), de a barátnőmmel mikor próbáltuk, fájt neki, pedig rendesen nedves volt, szinte csurgott... Eddig csak 2 pasival volt, és elég szűk...Okozhat ez gondot a későbbiekben? Én 23, ő 21 éves
2009. ápr. 8. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt szokták írni , hogy az első 2-3-4 alkalom fájdalmas...

Szerintem ez normális.

2009. ápr. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nőtéren elég járatos vagyok, kb 18-20 nővel volt szexuális viszonyom, de ennyire szűk hüvellyel még nem találkoztam...

És az anális gyönyöröket is szeretnénk kipróbálni... Ott még soha nem járt neki senki, de az eddigi barátnőim is azt mondták,akikkel próbáltam (4), hogy ott nekik nagyon fáj (síkosítót használtunk, és óvszert is), túl vastag...Pedig én nagyon szeretném ott is.

2009. ápr. 8. 03:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy valaki ennyire szűk legyen, sőt nem csak abban az esetben ha csak 1-2 pasival volt, valaki hosszútávon is az marad... a szexuális aktus idején megfelelő izgalmi állapot mellet kitágul, de utána vissza is szűkül... ezért ha nincs kellőképp felizgatva, akkor bizony az elején nagyon szűk és ez érezhető, és az hogy nedves volt meg csurgott... hát a hüvely alap helyzetben is nedves, tartalmaz hüvelyváladékot, akár ezt is érezhetted... ha egy nő totál fel van izgulva akkor a hüvelye is kitágul... Az meg hogy te mindenképp szeretnéd análisan is, hát ez mind szép és jó, de ha eddig 4 nőnek ezzel fájdalmat okoztál nem hiszem hogy annyira megéri erőltetni, vagy nem úgy lenne neked is jó ha mind ketten élveznétek? Ne légy önző hogy csak a saját élvezeted érdekeljen, közben meg a barátnőd sír a fájdalomtól... ez nem így működik... meg amúgy is szűk, nincs szűkséged még szűkebb helyre "erőltetni". Sok pasi azért vágyik rá mert elég tág a barátnője hüvelye és ha sokáig tart az aktus nem tud úgy elélvezni, ezért jöhet egy kis anál a végén, úgy meg rögtön eldurran... neked ez nem szükséges hisz alapból szűk a barátnőd... szóval szerintem ne erőltesd, sőt fektessetek nagyobb hangsúlyt az előjátékra, hogy a hüvelyi aktus se fájjon neki.... hidd el neked is jobb lesz ha látod az arcán az élvezetet és nem a fájdalmat!!
2009. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég érdekes, hogy barátnőddel alig voltál együtt 1-2-szer, nem is igazán élvezte, meg hogy túl szűk volt... Aztán te (/ti?!) már az anális élvezetekről gondolkodtok... Hát ne haragudj, de ez valahogy üti egymást...
2009. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már ne hari, de attól hogy 18-20 nővel lefeküdtél, még nem bizti, hogy szexuálisan tapasztalt vagy. Az csak egy számadat, ha úgy mentél végig rajtuk, mint a mentő a négysávoson, akkor esetleg elfáradtál a végére, de tapasztalatot nem szereztél. Azért is gondolom így, merthogy még hüvelyi úton sem vagy "úton" a lánynál, de már az análison ábrándozol.

Én nő vagyok (35)és az én véleményem az, hogy lehet, nem fájna annyira a lánynak, ha te odafigyelő lennél. Nem csak azon múlik, hogy "csurog-e" vagy sem a nedvességtől.

Óvatos, érzéki, gyengéd vagy-e? mert ez is számít.

Lehet, hogy korábban is ez lehetett a gond. Buldózer módjára még a belemenős lányokhoz sem mindig lehet közelíteni. Már bocs, hogy ezt írom, és kommentálj, ha félregondolom a helyzetet. Szerintem ez lehet mögötte.

Legyél kicsit gyengédebb, figyelmesebb a barátnőddel szex közben.

2009. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátom 22cmrel rendelkezett...fájt...a mostani csak 18cal és isteni vele =)

Sokat számít a méret de nem a nagy a legjobb...

Persze ez csak az én véleményem...

2009. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt, hogy szeretném kipróbálni, arra értettem, hogy említettem neki, és igent mondott, de a tettekig még nem jutottunk el... A szexuális vadságom pedig változó, helyzet- és partnerfüggő. Alapból gyengédebb vagyok, de nem 1X fordult elő, hogy a lány szólt, hogy durvábban. Az a nagyon romantikus, ölelkezős, nyálcsorgatós kockafej pedig úgyszintén nem én vagyok. Az életem is vadabban élem.

Másik válaszoló...Köszönöm, de már tudom milyen mikor egy lánynak "tocsog" a bugyija, és már a combján folyik le a nedve, úgyhogy tudom mit éreztem ott.:)

2009. ápr. 8. 10:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Brrrrrrrrr....Ez nekem túl vastag! És ez az análishoz is vastag! Szét akarod szakítani a párod??? Análishoz a minél kisebb méret a jó! A tiéd már átlag feletti vastagságú szerintem.
2009. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Senk nem mondta, hogy nyálcsorgató kockafej légy. (Vagy értsem úgy, hogy aki gyengéd, az kockafej?)

Nekem volt olyan barátom, aki ilyen "vad" típus volt, nem is volt ellene kifogásom, de azért vele is előfordult, hogy átment gyengédbe és imádnivalónak találtam. Arra próbáltam utalni, hogy azért az első néhány alkalommal - márha akarsz folytatást is - nem volna-e jobb gyengédebbnek lenni. A lány is lehet, jobban eleresztené magát. Aztán mikor már egy kicsit összeszokottabb páros vagytok, akkor aztán mindent bele... már amit kibírtok :O)))

2009. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ne értsd úgy, arra céloztam, ahogy a hétköznapokban, az ágyban is szeretem megmutatni, hogy férfinak születtem... Nem arról van szó, hogy kezét-lábát eltöröm persze:D

Az a folyamatosan bújó, nyámnyila, anyámasszonykatona, mulya, tohonya "férfi" nem az én esetem, a gyengédségről annyit, hogy mikor a csajjal beszélgettem eleinte, még ő mondta, hogy kicsit vadabban szereti, és ezért álltam így hozzá...

2009. ápr. 10. 10:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!