Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az gáz ha amikor a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha amikor a barátommal tudom, hogy szexelni fogunk (amikor ölelget, csókolgat, pettingelünk) hamar és bőségesen benedvesedem?

Figyelt kérdés
Volt, hogy már meg is jegyezte, hogy ennyire ki vagyok éhezve, meg ilyenek...,pedig esküszöm nem. Csak egyszerűen élvezem amit csinál. Nem is engedem neki, hogy orálisan... mert nem akarom, hogy lenyelje.
2009. ápr. 7. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h csak a fölösleget törölte le. :) Mindenképp beszélj vele! (23:19-es vagyok)
2009. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár , a hülyézést nem kell komolyan venni, csak arra próbálnak célozni, hogy amire te gondolsz az nagy butaság és felejtsd el gyorsan :)
2009. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is felejtsd el ezt a sok hüyleséget, tessék a tapasztaltabbnak hinni csendben lenni és élvezni (vagy ha nem is csendben...) :)
2009. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

De egy butus vagy :D:D

Már bocs, de tényleg. A pettingnek direkt az a lényege, hogy nedves legyél...

2009. ápr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A nönek természetes hogyha beszélnek a szexröl izaglomba jonnek ez 100 % természetes ezt sdok pasi szokta kihasználni hogy felszedjen egy jo csajt :)
2009. ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Inkább örülj neki, hogy így fel tud izgatni... Az lenne a rossz és kellemetlen, ha nem nedvesednél be... Én élvezem, mikor nedvesedem, hisz csodás érzés, mikor ennyire kívánod a párod!
2009. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!