Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hetero vok de csupán egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero vok de csupán egy lány látványátol nem áll fel. Szoval ha mondjuk egy szexelést látok a neten egybol feláll de ha csak ugy mondjuk egy puncit vagy mellet látok nem áll fel. Ez abnormális?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se nedvesedek se farokra, se férfiseggre, se mellre vagy puncira. Persze a fantáziám meglódul, de nem ugyanaz... Ha izgat, csak nem eléggé, akkor normális. Ha nem érdekel, az is lehet csak azért, mert annyira hétköznapi az ilyen látvány, vagy simán másra gerjedsz.
2009. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen úgy vagyok én is mint te.

Hiába nézek akár egy lányt egyedül, akár lezbiket, arra egyszerűen nem áll, fel, nem tudom kiverni rá, vagy egyáltalán élvezni.

Csak ahol van férfi is, azaz "normális" szex zajlik.

2009. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem normális. Fantázia kérdése. Önkéntelenül is ilyenkor a férfi partner helyébe képzeled magad és könnyebb felizgulni, mint magadnak elképzelni egy nőt abba a szituációba, amit a videó készként eléd tálal.
2009. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ennyih;) velem is ígyan ez,a tul sok recsitől,próbáld ki h egy 2-3napig nem nyomod akor ránézel maj egy puncira v mellre azonal fel fog állni;)
2009. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat randiztál mostanában az ötcombúval... Majd ha egy rendes lány végre kézre/szájra/pinára kerít rögtön állsz, mint a cövek!
2009. ápr. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaja énis rájöttem, le kell állni a masztiról... mármint ugy értem hogy mittomén heti 2... de ne minden nap! meg ne is minden másnap!
2009. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!