Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy 16, egy 25 vagy egy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16, egy 25 vagy egy 40 éves nővel veszítsem el?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 17 és több lehetőségem is adódna a közeljövőben szinte biztosan, de nem tudok választani. Kor alapján első sorban ti mit gondoltok?

Vagyírjam le a tulajdonságaikat is ?

F/17


2009. ápr. 7. 20:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Így sorban.
2009. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
25össel kezdeném aztán jöhetne mindkettő.
2009. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Azzal veszítsd el, amelyiküket szereted. Nehogy már kor alapján döntsél. Azzal ne, amelyik szerelmes beléd, de te nem szereted. Na erre a 16 éves lánynál látok esélyt. Szóval vele ne feküdj le, ha ő többet vár az egésztől. A 40 éves, hát nem tudom. Nem hiszem, hogy az első élményedet egy anyukád korabeli nővel kellene elvesztened. De könyörgöm mi ez, hogy kor alapján akarod eldönteni, hogy kivel veszítsd el?
2009. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Ebben a sorrendben. :)


Viccet félretéve:

Ne kényszerből veszítsd el, hanem azzal akit szeretsz. Az írásod alapján nem hiszem, hogy még kész lennél erre, amíg így gondolkodsz. Először ismerd meg és a többi majd adja magát.

Komolyan azt várod, hogy itt több száz ember döntse el helyetted? Számomra komolytalan ez a kérdés.

2009. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, amelyikkel szeretitek egymást. Gondolom ilyen nincs, mivel megkérdezted, a háromból melyiket. Szóval szerintem egyikkel se.


Ha már így kor alapján választani kell, akkor 25, 40, a 16ot meg hagyd, kivéve ha már megvolt neki a fél település, és érzelmileg kicsit sem érinti a dolog.

2009. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Csakazért kérdem, mert mind3 nő nagyon bejön nekem, érzelmileg is, azt hiszem mindet egyformán szeretem, és mindegyikkel is hatalmas esélyem van rá, de nem tudom igazán melyiküket válasszam.
2009. ápr. 7. 20:30
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom, h ha ez a "felhozatal" - márpedig máshogy nem igazán tudok rájuk sajnos gondolni - akkor ne válaszd egyiket se.

Ez nem verseny. Tapasztalatszerzésnek persze jó lenne bármelyik, hisz mindhárom korosztály tudna mutatni újat, vagy tanítani vmit, amit még nem ismertél...

De az első élményed sztem ne kortól függjön, hanem attól, h szereted -e a lányt, vagy sem. Ha pedig nem szereted, akkor kár is belekezdeni. Hidd el, a lány is értékelné, ha vele töltenéd az első éjszakádat.

Ha pedig éppen facér lennél, de már nem lennél totálkezdő, akkor - mint fentebb említettem - mindhárom egyenként tudna vmi olyat adni, amit a másik nem. (23/L)

2009. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Tudom de én úgy érzem mindhármukat szeretem, mindegyikükkel jókat beszélgetek, és úgy érzem valamilyen téren mindegyikkel összeillek :S
2009. ápr. 7. 20:35
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
A 40-est biztosan neválaszd.
2009. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Miért?
2009. ápr. 7. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!