Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elveszithetem a baratnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszithetem a baratnom azert, mert nem tudom teljesen kielegiteni sexualisan?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom...A lánytól függ, hogy milyen típusú, mennyire számt neki a szex, etc...

Ha engem kérdezel, sztem igen, bár én még soha nem vesztettem el nőmet ezért...

23/F

2009. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
igen
2009. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Bizony el, ha fontos neki a szex. (és reméljük, az)
2009. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondd? "Kielégítő" számára az együttlét orgazmus nélkül is, vagy nem? Mert ha így is élvezi (és hidd el, van ilyen, nem mindenkinek az orgazmus számít), akkor nem hiszem, amennyiben törekszel rá hogy neki minél jobb legyen, de nem görcsölteted rá.
2009. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te hibádból nem tud elmenni, akkor konkrétan mi az az ok?

Túl hamar elmész?

Nyald ki sokszor jól, és neki is meglesz a napi orgazmus

2009. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen! Jó szex nélkül a kapcsolat el van ásva.
2009. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, mert a legtöbb pasit csak a szex érdekli és a farka után megy...Ugyan vannak kivételek is...Azt nem tudom, a te pasid, melyik csoportba tartozik.

1. dolgod legyen megbeszélni a problémát. Tudd meg, mit kell tenned azért, hogy élvezze. Kérdezz rá, mi nem tetszik, amit csinálsz.

2009. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt benéztem! A nőkre kevésbé jellemző, hogy félrelépnek...Ez esetben viszont sokat kell tenned...De úgyszintén a kommunikáció a legfontosabb. Kísérletezzetek sokat és a bnőd masztizás során ismerje ki jól a testét, hogy segíthessen neked.
2009. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amig nincs szex egy kapcsolatban semmi baj, de ha van és szar akkor annyi... de általában mindig a hunyó rúgja fel a kapsolatot
2009. ápr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én fél évig voltam együtt a barátommal. egyszer sem volt orgazmusom, és ez nagyon zavarta ŐT! én mondtam neki hogy így is nagyon jó. aztán fél év után szakítottunk és csak egy hónapra rá mondta meg az igazi okot, hogy azért szakított mert mindig csak csalódás érte, hogy nem tudott kielégíteni..
2009. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!