Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy gyakoroljam a G-pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyakoroljam a G-pont orgazmust?

Figyelt kérdés

Szeretném elérni a hüvelyi orgazmust. Elolvastam minden ide vonatkozó "irodalmat" a neten, videót is néztem. De kéne egy kis inspirálás, hogyan is kell pontosan itthon gyakorolni. Egyelőre egyedül szeretném megtalálni hol van, és ha kellően ügyes vagyok már, a párommal is megpróbáljuk. Elviekben tudom hol van, gyakorlatban nem találom. Tapasztaltak segítségét kérem szépen, hogyan kezdjek neki, bármilyen jótanács elkél!

22L


2009. ápr. 7. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Na most hüvelyi vagy G-pont orgazmust akarsz?
2009. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
g-pont kitapintas: bedugod az ujjad es a hasad feloli reszen finoman nyomogatod. lesz 1 pont ami erdesebb, kicist kidulledhet. es sokkal erzekenyebb, illetve pisilesi ingered lesz ha simogatod.
2009. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg, én is azthittem a kettő ugyanaz.:O Mert nekemis csak csiklói szok lenni..

Akkor tehát mi a külömbség a kettő között?Meg énis kíváncsi lennék h h lehet elérni..

2009. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

benne van a nevukben.... csikloi=csikloban elvezel. huvelyi= huvelyben. g-pontos= g pont izgatassal, rendszerint ez a spriccelos fajta. a huvelyi kicsit osszevegyul a g-pontossal mivel elegge 1 helyen vannak, de a g-pontos intenzivebb es sokszor spriccel. (noi ejakulacio)


eleinte nekem is csikloi volt, de 1 ido utan raereztem a huvelyire. nem igazan tudok ra konkret modszert, max annyit h sok sok gyakorlas :) 1 ido utan egyre erzekeneybb lett a huvelyem, jobban reagaltam ha ott izgatott, sot egyenesen kivantam h vegre ott is hozzam erjen.

2009. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért, és szerinted a G-pont hol van, valami külön testrész? (uccsó hozzászólónak)

Az is hüvelyi orgazmusnak számít, hüvelyi orgazmust a a G-pont ingerlésével IS el lehet érni, mint ahogy csiklói orgazmust is lehet anélkül elérni, hogy a tulajdonképpeni klitoriszt izgatnánk (a kisajkak tövében is elég sok az ideg).

Amúgy a kedves kérdezőnek: keresgéld csak, meg fogod találni, lassan csúsztasd az ujjadat befelé, mindig a has felöli falon haladva.

2009. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért no létére tudhatnà az ember, hogy a G-pont és a huvelyi orgazmus egy és ugyanaz...


Nem csodàlom, hogy nehezen talàltad, hisz azt sem tudtad, hogy egy és ugyanaz a ketto...


Amugy a legjobb mod, hogy megtalàld, hogy a kozépso ujjad bedugod, kb. a 2. 3. ujjperced hatàràig. Ott mintegy hivogato mozdulatokat hajtasz végre, és keresgéled. Ha elképzelsz egy faliorat, akkor azt mondhatom, hogy kb. 10 és 2 ora kozott van!

Hajrà, ne ess kétségbe, ha nincs meg elsore!


Bocs, az ékezethiànyokért, kulfoldrol irok!


F/22

2009. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!