Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretnék lefeküdni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lefeküdni egy sráccal, és tudom, hogy ő is szeretné, de azért nem megy bele a dologba, mert még szűz vagyok, és ha a szex után nem lesz érzelmi kontaktus (ő nem akarja), akkor félt, h összetöri a lelkemet. De én szeretném! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Biztos jogosan nem szeretné...:) Ez bizonyítja, hogy szeret, mert nem akarja összetörni a szívedet, vagy csak szimplán van szíve.
2009. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
az előző válaszoló félreértette,sejtésem szerint ez csak testi dolog lenne,a srác is csak ebbe menne bele,de utána nem akarna semmit,mond el neki h téged zavar e v sem h utána lesz e vmi...és ha te is kibirod nélküle akk sztem ő is bele megy majd:)
2009. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

A srác csak arra akar téged úgy látszik, de legalább becsületes, és belátta, hogy talán elbaszná ezzel a jövőbeli kapcsolataidat.

Vagy pedig attól fél, hogy nem tud majd érzelmileg kielégíteni a szeretkezés után, pl. összebújás, csókolózás stb (kinek mi az érzelmi kontaktus ilyenkor)

2009. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez nem ugyanez a kérdés, csak másik oldalról?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne akarj ezzel a sráccal lefeküdni. Remélem még nem tetted meg. Egy életre meg fogja határozni a szexhez való viszonyodat. Hidd el, többet ér annál
2009. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem szeret, ne tedd meg! Az érzelmeknek nem a szex után kell kialakulnia, hanem előtte!, Különben csak 1 numera leszel számára, semmi több...Ha te azt akarod, hogy 1 jöttmenttel veszítsd el, akkor hajrá! Neki úgysem fontos, ha te rábólintottál.
2009. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!