Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik! Élveztetek már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Élveztetek már el csókolozás közben, úgy, hogy a párotok nem ért a nemi szervetekhez sem? (és mégcsak a ruha sem került le rólatok? )

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!
2009. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, pedig én azért félek elveszteni a szüzességem, mert attól tartok túl hamar elmennék...
2009. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!

lany vagyok.. ilyenrol meg nem hallottam de nah lehet hogy megesik tapasztalatlanoknal vagy nem tudom..

de pl baratnom pasijanak is mar felallt egy kis smaci utan es meg rajtuk volt a ruha meg midnen :P

szoval ez egyentol fuggo..

de aki mar benne van a szakmaba az persze normalisan ennyitol nem megy el :P

2009. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
volt már rá példa.
2009. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem... Nem is tudom elképzelni, hogy hogy lehet...

Van az a betegség, a korai magömlés, sztem az van neki... Ha rendszeres, látogasson meg egy orvost, ha csak egyszer fordult elő, akkor lehet, ha szűkebb ruha volt rajta, vagy hozzád dörgölte magát a péniszével, elég ingert kapott...

23/F

2009. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. De előnedv csókolózás miatt szokott jönni.
2009. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Én még nem élveztem el csókolózástól (bár közel már jártam), de a volt barátom néhányszor igen.
2009. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is egyszer max előnedv jött, és egy olyan bizsergő érzés a testemben, amikor a nyelveink játszottak egymással. 28/F
2011. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!