Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az, hogy a kifolyó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a kifolyó sperma kicsípi a nyálkahártyám?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, így sex után már nem szaladok kizuhanyozni a kiskatonákat, és csak annyit törlök le zsepivel, ami kifolyik, viszont így reggelre gyakran kicsípi a hüvelybemenetem melletti nyálkahártyát, és utána viszket.

Normális ez?

Mit tehetek ellene?


2009. ápr. 7. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
MOndjuk mosakodj meg. Attól nem lesz kevesebb esélyed a babára.
2009. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ki szokta csípni. Törölgesd meg magad jól, mást nem tudsz vele csinálni. De nyugodtan meg is fürödhetsz, a víztől nem lesz kevesebb esélyed a babára :)
2009. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálkozz intim törlőkendővel zsepi helyett.
2009. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na most már kicsit összezavartatok:-)

A teherbeesés témakörbe végig azt írják, nem szabad felállni, hanem fekve kell maradni, és nem szabad eltávolítania spermát...

Rátok hallgatok, ami kifolyik, azt lemosom intim mosakodógéllel, és ami bent marad csak elég lesz:-)

Köszönöm a válaszokat!

2009. ápr. 7. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
ok, maradj fekve, de az nekem nem lenne elég, hogy csak megtörölgetem. A sperma odaszárad és kicsípi, örülj ha nem kapsz gombás fertőzést. Pár perc után nyugodtan mosakodj meg, sztem.Ami addig kifolyik, amugyis elpusztúl (mivel levegőn és vízben elpusztúlnak a spermiumok).
2009. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!