Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a párom, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a párom, de sokszor képtelen vagyok vele lefeküdni. Vajon lesz ebből még problémám?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, soha nem szerettem még így senkit. Tökéletes párom mindenben, kivéve a szexben. Nem tud kielégíteni, sokszor furdal a lelkiismeret, hogy annyira szeretne velem összebújni, de én képtelen vagyok rá, egyszerűen nem kívánom. Havonta kétszer háromszor tudok vele együtt lenni, de akkor is csak azért, mert sajnálom szegényt. Le lehet így élni az életet?
2009. ápr. 7. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem...

3 év után nem tud kielégíteni?

És csak azért vagy vele, mert sajnálod...

Pfff...

2009. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretem, szerelmes vagyok belé, mindenben tökéletes párt alkotunk, ezt az egyet kivéve.
2009. ápr. 7. 16:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből komoly gondok akadhatnak köztetek. Nagyon sok veszekedésnek lehet az alapja. Inkább mond el neki a problémádat és beszéljétek meg. Tapasztalat.
2009. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell le pff-ögni...

Most mondja, hogy SZERETI csak van 1 kis probléma..

Beszéld meg vele, hogy mi a gondod lehet, hogy meglehet oldani :)

2009. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Mintha csak magamat latnam!

Ugyanez a gondunk ,a parom allandoan csak osszebujna,nekem meg sokszor mar talalkozni sincs kedvem,mert tudom,hogy ismet probalkozik,en meg nem kivanom.Nem jo vele a szex,vagy csak ritkan.

MENNYI ideje van ez nalad?

Velemenyem szerint ennek valami lelki oka van,nagyon el kell gondolkodni,hogy mi lehet az oka,es orvosolni,mert elobb utobb szegeny pasi megsokallja,es mashol fogja keresni.Nekem legalabbis a szemembe mondta ezt.Es meg is ertem,elvegre ez egy termeszetes igeny.

2009. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szeretitek egymast ez eddig szuper. 3 ev a bizonyitek ami nem keves. Kar lenne 3 evet eldobni egy olyan problema miatt ami orvosolhato. Minnel elobb beszelned kell a paroddal errol. Elmondani mi nem jo vele, mit es hogy csinaljon h te is elvezd az egyuttleteket. Persze ez nem fog menni egyik percrol a masikra de muszaly beszelned vele ha vele akarsz maradni.

Ugyanis kesobb ez nagyobb problema lehet es sok kapcsolatban ez vezet megcsalashoz.Egy normalis ember akinek van egy jo parkapcsolata igenyli a szexet, es sok no akkoris elvezi ha nem mindig jut el az orgazmusig. Szoval ha nem kivanod a parod akkor lehet nem is tetszik neked...vagy azert nem kivanod mert ki vagy abrandulva mert ugysem okoz neked oromet az agyban?

Mindenkeppen beszeljetek meg...nyisd ki a szad mondd el hogy szereted de felsz h ez kesobb problemat jelenthet.Te is tudod hogy ez nem normalis allapot.

monkey

2009. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Mi a közvetlen probléma? Túl hamar élvez el? Mert szerintem ha mondjuk jól kinyalna, akkor el tudnál menni. Nem ismerem a részleteket, mert nem írtad, úgyhogy ezt tudom egyelőre tanácsolni, amíg nem írod, hogy miért nem tudsz elmenni.
2009. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyanez volt nálunk is. Nem kívántam semennyire a párom. 6 éve vagyunk együtt. megbeszéltük,azóta mindent megtesz,h jó legyen. sok mindent kipróbáltunk,mire elmondhatom azt,kívánom és élvezem a szexet!

Beszéljétek meg,h neked és neki is mi lenne a jó.

2009. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem írtál kommentet, így nem tudom aktuális e még a probléma. Sztem egyenlőre ne mondd el a párodnak. Ha elmondod, ezentúl azon fog járni az esze, hogy nem felel meg neked, hogy nem tud kielégíteni, szex közben is erre fog gondolni, és te is. Arra, hogy te miket mondtál neki, mit hogyan csináljon és pont ezért nem fogod élvezni, mert nem lesz spontán. Magadban tegyél rendet. Sztem a legfőbb gond, hogy folyton arra gondolsz h "jajj legyen már vége, nem is érzek semmit, hú de idegesít az a pókháló a falon"

Sztem a megoldás az, hogy pl szerepjátékkal dobjátok fel a szexet. Öltözz be tanárnőnek, és legyen ő a diák, vagy college-girlnek, vagy cselédlánynak, de ő is beöltözhet pl betörőnek. Ez nem azt jelenti, h mással szexelsz, ugyanaz az ember, csak más bőrben. Ha eddig nem próbáltátok, mindenképpen tegyétek meg, nagyon feldobja a dolgot. Próbálkozz mindenfélével, biztos te is elég találékony vagy, hiszen nő vagy! Ha végképp reménytelen, beszélj a pároddal, de az már sztem az utolsó beszélgetéseitek egyike lesz. Minden jót!

2009. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!