Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anál szex után van aki leszopj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szex után van aki leszopja a partnerét?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Én pasi vok,és sose várnám el utánna.Az anált nem is szeretem,de ha a csajom szereti hát oké én benne vagyok.De sose engedném,hogy utánna szopjon
2009. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Az análszex egy hülyeség. Ráadásul soha nem várnám el, hogy utána a szájába vegye a párom. Nem egészséges.
2009. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Anál óvszerrel, orál anélkül simán. Bár őszintén szólva volt már olyan jó, hogy nem érdekelt mit csinálok. Ez azt jelenti, hogy részemről már szoptam anál után (inkább két menet közt).


Gondolj bele, hogy van aki azt élvezi, ha lepisilik, vagy ráhánynak, esetleg az épületekre gerjed. Nézd meg a 2 girls 1 cup című filmecskét, és kiderül, hogy minden van.

2009. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

A klasszikus ATM kérdése (Ass To Mouth)

Nagy kedvencem, habár a feleségem nyafog, hogy popsi után szopni... De MINDIG tiszta, és engem begerjeszt, hogy ilyen váltás történik. Ha nagyon ellenkezik, akkor azt kérem, hogy köpdössön :). Szörnyű, mi mindent meg kell tenniük a lányoknak :))))) De nagy örömet okoz nekem, annyi biztos.

2009. ápr. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Megint csak ugyan azt tudom írni, mint egy másik hasonló témában.: Ha a sex előtt csinálsz beöntést, és teljesen kipucolod magadat, akkor persze miért ne... Mi rendszeresen csináljuk ezt.. Eddig nem volt probléma vele, mert ügyelek a higiéniára...
2010. jan. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!