Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ugye nem szeretek bele valakib...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem szeretek bele valakibe hogyha csak a szexpartnerem? Nem akarok szeretni, de félek h idővel megzeretném

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem biztos, hogy belészeretnél, ő pedig csak kihasználna.
2009. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem garantálja. Én sem úgy mentem bele ezekbe a kapcsolatokba, hogy na ebbe beleszeretek. Egyikbe majdnem beleszerettem, de abban a pillanatban szakítottam is. Szerintem tedd te is így. Ha érzed hogy fennáll a veszély, akkor fel a nyúlcipőt és futás.
2009. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jól írta a második válaszoló...

én is most hagytam fel egy ilyen kapcsolattal, mert az elején minden jól ment, csak idővel elkezdtem hozzá kötődni, sokat gondoltam rá, hiányozni is szokott...

ezért megbeszéltük hogy leállunk ezzel. Kicsit nehéz így, de még mindig jobb mintha fülig szerelmes lennék és ő pedig nem.

2009. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 2 éve van ilyen partnerem(igaz nem minden héten vagy honapba csak nagy ritkán)de érdekes nem hiányzik meg semmi.Pedig régen szerelmes voltam belé,és mostmár semmitse érzek melette ugyanugy van barátom(persze ha van akkor felhagyok ezzel az élettel:)) és egyáltalán nem hiányzik a másik fiu.
2009. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!