Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim 2-nél többet nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim 2-nél többet nem tud szhexelni egy nap viszo nt nekem sokkal nagyobb a szexuális vágyam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 vok barátom 19! egy nap 2-szer szexelünk, de egyszerüen nekem nem elég...féloránként rámászok...ő meg már mondja hogy jahhj kicsim nemááár:D mindegyk pasinál igyvan? vagy én kivánom tul sokszor:) tegnap pl annyira jól éreztem magam vele, hogy ma egész nap ezen ábrándoztam:)
2009. ápr. 7. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 1et bír legtöbbször, pedig 2x legalább én is el tudnám viselni. A megoldás a masztizás...
2009. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
hidd el ennek később örülni fog a párod is ;)
2009. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

LOL :D

mi ha a párommal együtt vagyunk a hétvégén (a legtöbb 14volt) (2 nap alatt) :D kb reggeltől estig az ágyban voltunk,v zuhanyzó v szék v vmi :P

(h ne legyen unalmas) amúgy meg próbáld ki h 1 ideig nem szexeltek,és várd el h ő támadjon le téged :P te meg bírd ki azt a pár napot vhogy :)


17/L

2009. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Elég kellemetlen a szituáció, ismerem az érzést, mert nekem is sokkal nagyobb a szexuális vágyam, mint a (volt) barátnőmnek. Vagy maszti, vagy keresel mást... (22/F)
2009. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
haaat nem hiszem h kapsz olyan pasit aki a napi 2nel tobbet hosszu tavon kibirja. ha megis...hat keresgelj. de ha maugy minden ok koztetek akkor inkabb probald meg visszafogni magad. valamint nyujtsatok hosszabbra az egyuttletet, igy te tobbszor ki tudsz elegulni.
2009. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
masztizz vagy keress mást............
2009. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nálunk egy hétvége alatt kb 3-4 csomag gumi fogy... :)

Lehet velem van a baj? :D

2009. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
próbálj meg visszavenni...most még az újdonság erejével hat a mindennapos szex is, de később nagyon rá fogsz unni és túl hamar kiéled magad... mellesleg semmi baj a pároddal, ne haragudj, hogy ilyet mondok, de te nem működsz normálisan...egy átlag pár hetente 3-4x szexel összesen, és ez lenne a normális, mert így nem laposodik el a kapcsolat...arra nem gondoltál még, hogyha már félóránként így kívánod, ha mondjuk hagynád pihenni őt egy napot, te meg türelmesen várnál, milyen kirobbanó hatással lenne rád és őrá is a szex a várakozás után? olyan lenne, mintha szomjaztál volna egy napig és kapnál egy pohár vizet...minden cseppje érték lenne és másképp esne
2009. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát a napi 2-3 nálam sima.És ha a párom vevő erre akkor igénylem is! Szóval vannak pasik akik bírják...


F22

2009. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok! Örülnék ha ilyen barátnőm lenne , irigylem a párod!
2009. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!