Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok és fiúk válaszaira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és fiúk válaszaira egyaránt nagyon kíváncsi vagyok! A fiúk, hogyan szeretik az orális kielégítést? Tippek/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sok tapasztalatra vagyok kíváncsi, mert a barátom igényli, de nem tudom hogy tudnék, úgy igazán nekiesni, hogy ő is élvezze a dolgot ... 20/L
2009. ápr. 6. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szűk szájjal és bő nyállal.
2009. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még olyanokra is kíváncsi lennék, hogy melyik részeken szeretik a pasik az izgatást( és milyen módon ?) :-)
2009. ápr. 6. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Fenn a makkot főleg, miközben a szádban van a nyelvedet mozgasd rajta, simogasd közben a combját, a heréit. A sok nyál tényleg fontos és a fogaidat mellőzd, mert az fáj Nekik.
2009. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem, ha a makkot a nyelvével cirógatja, közben néha szívja, és ahogy egyre közelebb vagyok a csúcshoz, nem gyorsul be , hanem lassan folytatja.

És kézzel nem ér hozzá

2009. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fent a makkon dolgozz, néha nem árt szívó hatással élni, szerintem használhatod a kezed is. Amikor éppen élvez, nem változtatni a ritmuson, miután elélvezett nem rögtön abbahagyni, hanem lassabban, gyengédebben levezetni. A szemébe nézni, csábosan mosolyogni és lenyelni. :) De utóbbi igazából rád van bízva. :)
2009. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pl szeretem ha a herémat nyalja, de ugy látom más pasik a makkot részesítik előnyben, tehát egyénfüggő ez is. :) Figyeld a reakcióit! Ami tetszik neki azt ugyis mondja majd, vagy látod rajta.
2009. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én párom úgy szereti, ha a makk peremén játszom, különösen, ha nem a fitymafék felől, hanem vele szemben. Szájjal és kézzel egyaránt. Azt is szereti, ha időnként finoman megharapdálom az oldalát. A szívást nem szereti. Jó, ha elöntöm a nyálammal és időnként csak a kezemmel izgatom. Közben szoktam a pociját, mellkasát is simizni...
2009. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
cumizd be ahogy csak tudod és a mutatóújaddal izgasd a prosztatáját... először ellenkezik de rákap
2010. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!