Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a hugomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a hugomat eléggé érdekli a szex vagyis ez az egész?

Figyelt kérdés
14 éves, barátja már 1x 2x ittaludt, de nem volt semmi. Ez normális,hogy ennyire érdekelje a dolog? (egyszer rajtakaptam ahogy éppen anyám sex dolgait használja. Segítsetek
2009. ápr. 6. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
És azt elárulod, hogy ez miért baj neked?
2009. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Túlságosan fiatalnak tartom őt ehez. 19/L
2009. ápr. 6. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Milyen szex dolgokat használt? Nem lehet, hogy csak kísérletezget? Ő korában engem is érdekelt valamilyen szinten...
2009. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Miért, te mikor kezdted el?

Gondolom neked sem tavaly (18 évesen) jutott eszedbe először a szex.

2009. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Világosítsd fel, hogy mivel jár a szex (leginkább a védekezés, teherbeesés és következményei). Ajánlanám figyelmébe: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2009. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
ha az én tesóm csinálta ilyet lehet, h elsírnám magam:S:D de komolyan... sztem 14 évesen még csak pisilésre használja...
2009. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy a fiúk,a lányok is tinikorban érdeklődnek különösképp a szexualitás iránt.Ez teljesen normális,nincsen vele semmi baj,azt hiszem én akkoriban sok fiún túltettem az ilyesfajta érdeklődésemmel,és próbálkozásaimmal.Ismerkednie kell a dologgal.Ne aggódj.

19/L

2009. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2009. ápr. 6. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
én 13 vagyok,bár én nem sgédeszközzel csinálom hanem kézzel
2009. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!