Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Ti szerettek szopni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szerettek szopni? Vagy csak azért csináljátok hogy a fiúnak jó legyen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 17:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek, viszont a szájba élvezést ki nem állhatom... de imádom kényeztetni így a srácokat, főleg ha szép van neki :)
2009. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Én még szűz vagyok, de szopni így is jó! Nemcsak azért, mert szeretem azt, akinek csinálom (még ha nem is járunk), de ettől én is teljesen benedvesedek,és utána könnyebb kielégíteni orálisan:)) Ja, és szerintem az se rossz, ha a szádba élveznek, az íze egész jó;)
2009. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

az esetek 90-95%ban szeretem. kivetel ha epp nicns kedvem vagy nagyon faradt vagyok mert akkor hamar raunok.

rendszerint siman szeretem csinalni. de ha epp jo kedvem van, erzem hangyon szerelmes vagyok, jatekosabb kedvemben vagyok akkor rendesen kedvet kapok hozza es megkivanom. egyszeruen, varatlanul kikapom a gatyajabol es nekialtok....

2009. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
imádom, olyan jó érzés érezni a számban, meg érezni hogy mindjárt elmegy. egyszerűen csodálatos
2009. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt párom a fejemet ugy használta mitn a puncimat. Eléggé fura érdés volt ahogy folyamatosan nyomta be a számba a 18cm farkát. De a vége jóvolt az estének.
2009. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
en nem szeretek.de hatha majd valamikor ram jon:)
2009. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
igen én nagyon szeretek,nem cska azért,hogy a barátomnak jó legyen.Engem is felizgat,és jó íze is van:-)
2009. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy olvasom a többség szereti....persze, hogy szeretik az orális szexet, hiszen jó dolog. A szexualitás szerves része.


Petranova

2009. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
én szeretek!!!! 20L(csak a barátomnak)
2009. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindennél jobban imádom az orált :D

Bárhol, bármikor.. :P Mehet bármi.

De csak a barátommal természetesen ^^ ♥

2009. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!