Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Aggódnom kéne? (Bővebben lent)
Tegnap voltam a barátomnál, és kerestem egy korábban látogatott oldalt, amit néztem az előzményekben. Megláttam különböző pornóoldalakat, gondoltam oké, megnézem, hogy mi jön be neki, a pornóval semmi gond, minden férfi nézi. Majd utána megláttam, hogy regisztrált a "szextali.hu" oldalon is, és vagy 20 lány adatlapjára ráment, valószínűleg szexchatelt. Teljesen kiakadtam, alig bírtam nála maradni.
Azért tettem fel a kérdést, hogy ez is normális-e vagy nem vagyok számára elég... Tapasztalatokat kérek!















12:27- igaza van!
A szexchat az egy más téma, viszont azért én elkülöníteném, hogy fizetős sexchat volt-e vagy ismerkedett-e valakivel.
Továbbá a szexchat-en is van olyan amikor még nem kell fizessél és a lánnyal lehet beszélgetni úgy, hogy még fehérneműben van. Ez szerintem nem személyes, csupán ahogy az előttem lévő írta az ösztön a punci után.
Hisz nem akar mást mint belesni a bugyiba majd egy jót masztizni.
Köszönöm az újabb válaszokat. Valójában már tudom, hogy mit fogok tenni. Holnap szakítok vele. Ma még túl durva lennék, és félő, hogy nem adnám meg a magyarázkodásra való lehetőséget, illetve azt a tiszteletet, hogy személyesen rúgjam ki.
Azért döntöttem így, mivel megtaláltam az oldalon, mint magát hirdető személyt kedves kis "felhívással". Még azt sem mondhatja, hogy véletlenül maradt fenn azelőttről, mielőtt jártunk, mert a hónapban nézte azt az oldalt. Szóval gratulálok neki.





12:27-es vagyok.
Nagyon sajnálom. De jobb így hogy nem voltál naiv.
Inkább most derüljön ki, mint később.
Csak holnap ne hagyd, hogy kimagyarázza magát,mert mi pasik nagyon jó meséket tudunk ám kitalálni.
Még egyszer sajnálom, bár szerintem jól döntöttél.
most komolyan minden férfi ennyire állat(ias) lenne?!..lassan tényleg kénytelen leszek elhinni,h a lábuk között hordják az agyukat.(tisztelet a kevés kivételnek.)
19/L





15:45-ös igen. :D Üdv a klubban. Lásd 12:27-es hsz.
Csak azt lehet átverni, aki hagyja magát.
Jelen esetben a kérdezőt nem lehetett, mert nem volt naiv, és kellő esze volt hozzá hogy kidobja ezt a pasit.
És igen, mi ott hordjuk az eszünk nagy részét. :D
Kérdezőnek bocs az offért.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!