Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi az esély rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy valaki terhes, ha azóta az eset óta, amitől teherbe eshetett volna már 4-szer megjött neki? És a terhesség első jelei mikor jelentkeznek pl:hányinger. Kívánás. és a pocak mikor kezd el nőni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
az esely kb 0,01%.a Tunetek nem tudom mikor kezdodnek de a pocak kb 6 honaposan kezd el noni.
2009. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megjön a menstruációd, az azt jelenti, hogy nem történt megtermékenyités. Ha 4x jön meg, akkor az esély rá egyenlő a 0-val szóval megnyugodhatsz. Lehet, hogy csak erősen görcsölsz rajta, hogy terhes vagy és bebeszéled magadnak, vagy teljesen más dolog miatt van ez.
2009. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van...mert nem a megfelelő helyen..nem a megfelelő illetővel és nem a megfelelő állapotban...és nem az én régen eltervezett gondolataim szerint volt az egész...egy szóval nem kellett volna megtörténnie...ráadásul az első volt...és hát igen lehet beképzelem magamnak..tiszta hülye vok...:S
2009. ápr. 6. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye:)Meggondolatlan voltál de most már hiába mondom. Remélem a következő jobban sikerül úgy, ahogy elképzelted.:) Csak terelgesd el ezeket a gondolatokat a fejedből, foglald le magad valami mással.(2.válaszadó)
2009. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát nagyon minimális rá az esély hogy terhes légy, ha már 4X megjött...de nekem van egy ismerősöm akinek az 5. hónapban is megjött még (de ez észrevehető mert neki is feltűnt hogy kevesebb napig tartott és kevesebb volt a vérzés is)

de szerintem megnyugodhatsz, szerintem is csak beképzeled magadnak..

2009. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális az esélye neki. Avérzésed másmilyen lenne ha esetleg meg is jönne közbe. A pocak pedig változó hogy mikor kezd nöni,nekem a 3. hónaptól már észre lehetett venni!
2009. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy hetes lehet a kérdés ezen az oldalon, csak a terhesség címke alatt, bizony, sajnos a lány terhes, és már mocorog a picike. Pedig vigyáztak, nem akarták, és rendesen megvolt neki, most maradt el.

A pocak mikor nő: nekem 12hetesen már nagy pocakom volt:) és ezeket a tüneteket embere válogatja. Ált. az elmaradt menzesz körül jönnek elő.

Miért nem ugrasz le a drogériába egy terhességi tesztért, és csinálod meg,vagy mész el nőgyógyhoz, ha nagyon aggódsz.

2009. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gabriel teszt negatívat mutatott...ezek szerint tényleg csak bebeszéltem magamnak..szerencsére...még nagyon nem jönne jól egy baba...bármennyire is szeretem őket,sajátot még nem szeretnék!:)Köszönöm a válaszokat!És kérem ne higgyétek/higgyék, hogy felelőtlen kis fruska vok...az az egyszeri alkalom volt olyan...sajnos sokat ittunk...:Sez nem magyarázat!de most már csak meggondoltan teszek mindent!Mégegyszer köszönöm a kommenteket!
2009. ápr. 11. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!