Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a páromnak ne álljon fel minden adandó percben a farka?

Figyelt kérdés
Már 1 éve együtt vagyunk, nyáron elmentünk Horvátországba 1 hétre ketten. Nagyon jó volt de a farka mindig felállt..odaúsztam hozzá és a fecskegatyájába eléggé feltünő volt. Ez azóta sem múlt el. Szerintetek mit csináljak? Vagy egy normális ?:S
2009. ápr. 6. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda tragédia, hogy a párod mindig rádgerjed...
2009. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, használd ki gyakran az alkalmat, vedd rá, hogy olyan ruhát hordjon, amiben nem annyira látszik.
2009. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem az..bocsi :/ de nem mindig jó pl utcán ha vagyunk vagy strand..

De köszönöm.

2009. ápr. 6. 14:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyakrabban szex

Ritkábban keksz

2009. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki hogy téged ez zavar hogy még időben elhagyhasson ezért...
2009. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de visszakérdezek: Most konkrétan mi zavar? Az a tény, hogy folyton áll a farka, netán az, hogy úgy érzed, folyton csak a szexen jár az esze és e körül forog a kapcsolatotok? Vagy csak az a problémád, hogy az álló farkát mások is észrevehetik?
2009. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezen akkorát derültem... 1év óta folyamatosan áll neki? Csórikám,háát nem irigylem ;o)Brómot a teájába! A katonaságnál már bevállt...
2009. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hízz el, és szülj neki 3 gyereket...:D

Vagy hagyd el, így nem lehet élni, hogy kíván téged..:D

Ez tényleg tragikus... Hordjon olyan ruhát, amiben nem látszik, ennyi...

23/F

2009. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, utolsó vagyok, lemaradt...

Esetleg megpróbálkozhatsz néha napján lefeküdni a pasiddal, nem heti 1X... Ha ez nem megy, akkor szólj neki, hogy maszturbáljon...

2009. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jó oké..akkor csak én vagyok ilyen amradi,hogy ennek nem mindig örülök. Amugy meg csak akkor zavar ha ismerősök közt vagyunk.

És heti 2x 3x is leszoktunk feküdni...sztem az nem lehet probléma.

2009. ápr. 6. 16:21
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!