Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagy probléma, ami végeztes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma, ami végeztes bajhoz vezethet, tanácsokra lenne szükségem lehetőleg minnél többre szex témában?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy a párommal akárhogy szeretkezünk neki jó, nekem nem.mindenhogy kipróbáltuk, csak bennem van a hiba.

Ő élvezi, én nem egyáltalán nincs orgazmusom.nem szeretném elveszíteni, nagyon szeretem.

mit tudtok ajánlani hogy jobb legyen?

18 L


2009. ápr. 6. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szia

Nekem az orgazmusaim 99% az orális szextől van

Egyébként amikor felül vagy úgy csinálod ahogy neked jó de nagyon sokat tudsz segíteni azzal ha mondod neki hogy csinálja

2009. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Minden héten van egy ilyen kérdés, így külön helyen összefoglaltam, amit tanácsolni tudok az ügyben.

[link]

2009. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%

Szia!


Próbáljátok ki, hogy eszméletlenül begerjeszt Téged, és nem szeretkeztek, és utána sincs szex 1-2 napig. Garantált a hatás és az orgazmus. :)


Nem lehet egyébként, hogy valami lelki oka van annak, hogy nincs orgazmusod? Lehet, hogy túl feszült vagy.


A másik, ha szeretkeztek, akkor ne arra gondolj, hogy "El akarok menni.. el akarok menni...", hanem add át magad az érzésnek, koncentrálj arra, hogy benned van a tudod mi, és hogy de jó érzés.


Sok sikert!

2009. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen , lelki eredetű is.2.válaszadónak nem jön be az oldala.

nem tudom magam elengedni túl feszült vagyok :(sehogy sem megy

2009. ápr. 6. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Menj el piszológushoz. :)

De mindenképp fontos hogy nagyon beindulj és a parnered is kitaró legyen.

2009. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Izgasson fel annyira, hogy azt érezd, hogy megőrülsz, ha azonnal nem rakja beléd. És tutira lesz!

Próbálj ellazulni, csak magatokkal foglalkozz. Ha szégyenlős vagy csinálj tök sötétet, és akkor a kis hibáidat sem fogja látni, csak érezhetitek egymást.

2009. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehetséges, a pszichológus nem rossz ötlet :)a sötétség fél siker ;)
2009. ápr. 6. 20:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!