Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a partnerem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a partnerem, hogy orálisan kielégítsen?

Figyelt kérdés
Én kényeztettem, de ő nem viszonozta. Azt mégsem mondhatom, hogy szopjon le, vagy nem? :D
2009. ápr. 5. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el legközelebb, majd fordulj meg 69 és mondd, hogy csináljuk most együtt
2009. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? sok lány tart ettől az elején... szerintem beszélgessetek erről...
2009. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Drágám, szeretném, hogyha orálisan kielégítenél..."
2009. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elégítsd ki te orálisan, majd mikor utána csókolóztok súgd a fülébe, hogy "kérlek drágám csináld a száddal". Vagy próbálkozhatsz a 69-el is, hogy megfordulsz és úgy csinálod neki, aztán csak rájön, hogy neki is kéne.
2009. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd az elején. Pl. először vedd rá, hogy csak puszit adjon rá, érintse az arcához. Én azért nem mertem az elején, mert féltem bekapni. Épp ezért kezdetben csak nyalogattam, puszilgattam. Idővel már be is mertem kapni. Persze a higiénia is sokat számít, szal nem árt, ha fürcsi után próbálkoztok. De! Az 1. párom, egyfolytában ezzel nyösztetett, hogy csináljam már orálisan. Minél többször piszkált vele, annál makacsabbul ellenálltam. Soha nem is kapta meg ezt az örömet. A 2. párom sosem erőszakoskodott, sosem kérte...És lám, egyszer csak előkaptam és kényeztetni kezdtem. Tanulság: erőszakkal sosem fogod elérni a célod, csak nagyobb ellenállást váltasz ki belőle.
2009. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Először csináld neki megint te.Kérd meg,hogy most próbálja meg ő is.Próbáld meg fokozatosan rávenni,pl. először ha a kezével kényeztet kérd meg,hogy nedvesítsen meg picit a nyelvével,ha elkezdi és már hozzád ér a nyelve nyögj fel,h leessen neki,h milyen jó is ez neked.Kérd,hogy nyalogasson picit,vagy finoman szívjon bele,v amit szeretnél.Ha jól csinálja dícsérd meg,hogy milyen ügyes,de nem vicc,komolyan!Ha élvezed nyugodtan nyögj,sztem az nagyon izgató tud lenni,ha csinálod,és közben a másikon látod,h mennyire élvezi.Túrj finoman a hajába,simogatsd picit erősebben,mint általában,óvatosan irányíthatod is,bár elsőre még inkább ne,csak szóban kérd...Ha tudsz közvetlenül előtte zuhanyozz le olyan tusfürdővel,aminek szereti az illatát,ée sztem ha még nem tetted meg végezz egy kis bozótirtást:)sztem így sokkal szebb a tudod mi és nagyobbnak is tűnik+a párodat is kellemesen meglepheted vele,és nem fog a szőrszálakkal köszködni a szájában.Elég kellemetlen tud lenni,és így tuti nem rád fog figyelni,hanem hogy a szőr kaparja a torkát,stb...Sok sikert!
2009. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megoldódott. :) Első alkalom volt, másodszor kérnem sem kellett.
2009. ápr. 7. 17:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!