Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy ujjazzon, hogy elmenjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ujjazzon, hogy elmenjek?

Figyelt kérdés
Nektek hogy sikerült elmenni? Azért kérdezem, mert eddig csak csiklón keresztül sikerült elmennem, pedig hüvelyben is nagyon jó érzés, ujjal könnyebb lenne elérni a hüvelyi orgazmust? Hogyan csináljuk?
2009. ápr. 5. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyileg sehogy nem megy. Kell a csiklóingerlés. Viszont sokat dob, ha közben a G-pontomon játszik a párom. Így sokkal hamarabb elmegyek, még ha "csak" csiklói is...
2009. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
nem tom de a barátnőmnek ha ujjazom van hüvelyi orgazmusa!de én egyszerre szoktam a csikloját is és akkor sűrübben van neki mind a két helyen
2009. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hány ujjal csinálod neki? milyen pózban, milyen gyorsasággal?
2009. ápr. 6. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyu, nem mindenkinek az ujjazás jön be! Nekem pl orál közben van hüvelyi orgazmusom úgy h a párom a hüvelyemnél ügyeskedik, de persze azért a csiklót sem hagyja ki a játékból. Nagyon intenzív orgazmust tudok így elérni. Én pl nem szeretem az újjazást, nekem nem jön be. Próbáljátok ki többféle módon, kísérletezzetek!!!

21/L

2009. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is mint márt mondták előttem sokan a legtöbb lány nem tud elmenni pöci birizgálás nélkül.

Asszonykámnak pl. eddig 1x sikerült, de az hatalmas volt vagy 3 percig teljesen kéééészen volt és utána is vagy negyed órán keresztül csak feküdni bírt :D

Egy trükk: mikor elmész (közvetlenül mikor elmúlnak az össze rándulások) egyik ujj finoman rászorít a pöcire, megnyújtja az élvezetet :)

2009. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ujjazás önmagában nem mindig elég. A nők többségének kell a csikló izgatása. Érdemes mondjuk közben óvatosan a szeméremdomb feletti kis részt nyomni, hogy a hüvelyfala szorosabb legyen. Ahogy mondom finoman.
2009. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

haton fekszek,szettet labbal, neha ugy mozdulok h jobb legyen. szeretem ha az arca kozel van.

1 ujja bent, 1 a csiklomon, igy 1 mozgassal a 2ot egyszerre ingerli. aztan a kedvtol fuggoen "ra lehet gyurni" 1ikre vagy masikra. pluszot ad ha a g pont felen eroteljesebben nekinyomja az ujjat vagy neha koroz a ki-be mozgas helyett.

2009. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!