Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Többször voltam már együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször voltam már együtt a barátommal de még nem volt szexes orgazmusom. Hogy lehetne? Jó lenne már. Pedig ő sokáig bírja. Nem értem

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
"szexes orgazmus"...:P
2009. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
ja, ezen az en szemem is megutkozott, mire is goondolsz a `szexes orgazmus` alatt ,kislany?
2009. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen szexes mert másmilyen volt már:D de nekem szexes kellll:'(:D:D boldog lennék:D
2009. ápr. 5. 10:51
 4/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok:D
2009. ápr. 5. 10:53
 5/10 anonim válasza:
100%
ha tudod magadnak mi a jo mutasd meg neki,vagyis vezesd mit csináljon
2009. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem büszkélkednék a helyedben azzal, hogy 18 vagyok. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy a "másmilyen" orgazmusod honnan jött? Telefonáltál, és elkezdett bizseregni a kezed, és kézorgazmusod volt, vagy mi a fene?:D Nem mellesleg baromi sok HÜVELYI ORGAZMUSSAL (csak hogy értsd: =szexes orgazmus) foglalkozó kérdés volt már az oldalon.
2009. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne gúnyolódjatok már...

A szexes orgazmus azt jelenti, hogy szex közben élvez el (gondolom). Ha másképp megy, akkor lelki okai vannak nagy valószínűséggel. Jobban el kell engedned magad, több előjáték és _szerintem_ te legyél alul :) (exemnek így könnyebb volt, sokkal)

2009. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Értettük mi, hogy mit akar, csak tanuljon meg fogalmazni. Mondjuk legalább nem "vok", "naon", "xar", stb.
2009. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2009. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szexes orgazmus? az mien? XD

lécci oszd meg velem ha tudod és menten kipróbálom:)

szal elég rosszul kérdezted meg amit megkelett,de 8.

mond meg neki hogy közbe simogasson ott lent vagy tevékenykedjen a kezével, nyelvével.

2009. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!