Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 17éves vagyok. Féléve van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves vagyok. Féléve van barátom, lefeküdtem vele.1hete titkolnom kell ismerősök előtt? Nem néznek ki ezért, h túl hamar vagy azért mert fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne verd nagy dobra, felesleges.
2009. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En sem vagyok szuz, es senkinek nem beszeltem rola. Senkinek semmi koze ehhez, csak ram es a paromra tartozik. Nem kell a szuzessegbol statusszimbolumot csinalni.

Ha meg rakerdeznek lehet kikerulo valaszt adni. Nekem a kornyezetembol egy ember tudja, s neki is azert mondtam el, mert tanacsra volt szuksege, meg a legjobb baratnomnek sem mondtam. Nem kell vilagga kurtolni, ez nem dicsoseg/vagy sem.

2009. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
épp ez az nem kel tudni senkinek sem.Ha meg szoba jön ne hazudj, nem kel ezt titkolni mert nem nagy dolog.17 évesen már nem vagy fiatal és fél év után nyugodtan lefeküdhettek egymással.Bár ha barátod is 17 akkor talán ő egy kicsit fiatal.
2009. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ö 18éves...igen pont ettől félek ...h elmondom valakinek akkor már mindenki tudja....! én meg ezt úgy gondolom magánügyünk !!! hogy tereljem a szót róla ha megkérdezni egy olyan személy akinek nem szívesen mondom el??? tanácsokat köszönöm

17/L

2009. ápr. 4. 22:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

térj ki a válaszadás elől.tereld a témát, vagy mondd meg hogy nincs hozzá köze.

velem is hasonló volt a helyzet, csak én 16 voltam, az első "fekete bárány" a társaságból. sokáig nem mondtam meg senkinek, mert nem is tartozott senkire. aztán egyszer egyik barátnőmnek szüksége volt ilyen jellegű tanácsokra és akkor szóba került hogy honnan vagyok ennyire tapasztalt :D

volt egy osztálytársam aki annyira úgy gondolta hogy mindent megoszthat mindenkivel, hogy egy szép májusi délután összecsődített mindenkit és bejelentette hogy ő idén nyáron elveszíti a szüzességét.

szóval ne aggódj, ha privát témaként kezeled.az a gáz amit az előbb meséltem :D

2009. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 15 éves, és már nem vagyok szűz. Apum tud róla, anyum nem és más sem. Ez a magánéleted. DE hidd el az ismerőseid sem azt gondolják, hogy fél év után csak fogjátok egymás kezét.... ez az élet egyik legtermészetesebb dolga, kicsit sem kell szégyelni, akkor én mit mondjak? Amúgy kérdezted már pl. a szüleidet, hogy mikor vesztették el? És a sulidban, baráti körödben vannak már akik nem szüzek. Mert nálam én most nyolcadikos vagyok, és elég sok oszt.társam van aki már nem szűz...
2009. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

szerintem az már egészen nomrális ha "félévet" tudtatok várni nemde?manapság.....ez már egész jónak számít..elmondom neked én nagyon hamar vesztettem el egy olyan fiuval akit csak 3hónapja ismertem,és nem szerettem!én egy ideig titkoltam Anyu elöl...aztán rávettem magam hogy elmondjam neki..s láss csodát minden jobb lett segitett,megbeszéltük stb..

te pedig ne titkold..elöbb utobb ugyis kiderülne bár (ezt te tudod a legjobban)-hogy mit csinálsz.

hajrá:)

2009. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek aki irt!!!!!

anyum tudja ö azt mondta legjobb barátnőnek lehet elmondani illetve annak akiben tényleg megbízhatok!!! Anyum is ezt mondta hogy korban nem vagyok már "fiatal" a sexhez illetve már van olyan 2-3hét mulva lefeküdt a párjával! szóval nem kell hazudni csak azért figyelni hogy azt tudja meg akiben megbízom és tényleg meg lehet...!

Tudjátok nem szeretnék pletykát ebből pl:."már ö sem szűz..." ...vagy csak én csinálok ekkora problémát belőle hogy így fogom fel?:(

2009. ápr. 5. 13:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy csinálsz belőle problémát. Tényleg van általában minden embernek olyan rosszakarója, aki nem bírja ki pletyka nélkül, természetes hogy nem akarod rögtön szétkürtölni a világnak hogy huhu már nem vagyok szűz! Egyszer úgyis megtudja mindenki, és akkor már nem lesz ez gond:)
2009. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet kikerülő választ adni?

1.) Azt mondod ez magánügy,

2.)Intelligens ember erről nem beszél/nem kérdez

3.)Nem vagyunk rokonok, barátok, hogy erről értekezzünk.

4.) Ha elérkezettnek látom az időt, majd elmondom.

5.) Idejében meg fogod tudni.

6.) Milyen választ szeretnél hallani?

7.)És Te? Te se mondd , mert engem nem érdekel!

8.) És így tovább..

2009. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!