Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a barátnőmmel kipróbálni az anális szexet de ő fél hogy fájni fog. Mit csináljak hogy ne fájjon neki és igazán élvezetes legyen mindkettőnknek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Sikosító.
2009. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Izgasd fel, lehet akár orgazmus után is próbálkozni.

Játssz az ujjaddal előtte.

Síkosító+gumi.

Izgasd (vagy ő magának) folyamatosan a csiklóját.

Lassan és óvatosan.

Nálunk ez a póz vált be: [link]

2009. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél, az gáz, és fájni fog.
2009. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
valahogy megkellene nyugtatni.A síkosítót én is ajánlom és szerintem "normális szex" után próbáljátok meg az anált.És légy olyan mint az első alkalomkor,gyengéd,érzékeny és óvatos.Akkor viszont nem kellene fájni vagy csak minimálisan míg megszokja
2009. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem nagyon!Aztán egyszer nagyon felizgult állapotomban kipróbáltuk, és tetszett!

Mondjuk mi fél tubus síkosítót használtunk.Előtte a párom az ujjával kicsit kitágított. És mond meg a barátnődnek,h nyomjon. Mintha nagy wc-zne. Ezzel ellazítja az izmokat és már bent is van:-)

Mi ezt olvastuk el előtte. Sokat segített!

[link]

2009. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt a címet én is ajánlom, emellett a szexualitas-hu fórumán is sok értelmes, anált művelő emberek vannak,a kik megosztják a tapasztalataikat. Én azt javaslom, beöntést csináljatok előtte, hogy ne aggódjatok amiatt, hogy kellemetlen élményben lesz részetek.

Ha pedig mindig finoman bánsz a barátnőddel, és kérdezgeted, hogy mit érez, fáj-e, nem lesz baj. Addig tágítsd, amíg egy picit sem fáj neki. Sok sikosító kell hozzá. Az én bnőmnek az ujjam túlságosan dörzsölte, szóval valami egyéb eszköz beszerzése sem lehet rossz ötlet. Sok sikert! ;)

2009. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!