Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz fiúk! Milyen volt / hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk! Milyen volt / hogy sikerült az 1. szexuális kapcsolatotok? Mi járt az agyatokban, amikor először részesítettetek lányt orális örömökben? Könnyen ment? Mennyire nehéz legyőzni a gátlásokat? Mivel tud segíteni, bátorítani a lány?

Figyelt kérdés
Szóval úgy néz ki, szűz fiúhoz lesz szerencsém, de én már nem vagyok az. Kíváncsi vagyok, ez esetben hogyan érzitek magatokat az első próbálkozáskor (szex és petting egyaránt). Alapból tudjátok mit kell csinálni, jön magától? Vagy inkább az irányítást várjátok?
2009. ápr. 4. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem tavaly nyáron esett meg az első, hasonló felállásban, hogy a csaj már nem volt az, ráadásul 3 évvel idősebb volt nálam (akkor voltam 16 ő 19).

Nagyjából jöttek magától a dolgok, de ahogy írtad segítettek a kisebb jelzések, hogy hogy jó és hogy nem.

Remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van írj!

2009. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Bocs de akinek már volt 1. szexuális kapcsolata az onnantól nem szűz, a szüzek meg nem tudnak válaszolni a kérdésedre mert szüzek.
2009. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs, igen így félreérthető...De a lényeg az, hogy az 1. alkalomra vagyok kíváncsi.
2009. ápr. 5. 00:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Segített a lány.
2009. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk is ment minden magátol, de azért örültem volna egy kis segítségnek. nem éreztem volna cikinek vagy kioktatásnak
2009. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag könnyű volt a dolgom. A hölgy ugyanis jóval tapasztaltabb volt mint én. Megmutatta mit és hogyan illik csinálni. Segíts neki, legyél türelmes, és ha esetleg előbb elmegy mint kéne, hát ne rühögd ki.(legalább is ne szemtől szembe) Ne kapkodj el semmit elég cikis lesz neki, nyújtsd el a dolgot amennyire csak lehet, hogy feloldódjon.
2009. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!