Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha a párotok a nyakato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotok a nyakatokat és a melleteket csókolgatja, azt hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
ha pici puszikat ad rá, ha kicsit harapja is, vagy szívogatja, vagy ha a nyelve hegyével huzza végig...
2009. ápr. 4. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyalogatja, picit hari,picit szív, nyalja:-)
2009. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyakam nyalni kell, attól full elázom és majdnem el is megyek...A mellem kicsit erősebb stimulálást igényel, mert különben nem érzem. Azt jó, ha szívogatja inkább.
2009. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhogy kivéve a szivogatást, az nem jön be. De azon kívül bármi lehet, a lényeg, hogy Ő csinálja.
2009. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is tisztára nedves leszek ha nyalogatja a nyakam, amikor kutya pózba nyomjuk szeretem ha gyengéden megharapja :)
2009. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
engem a nyakcsókolgatás csikiz :) úh rendszerint belenevetek :D viszont ha a mellemet csókolgatja... fúúú hát attól kész tudok lenni :D előbb csak finoman, körbe, majd a mellbimbómat, egészen kicsit, végül szívogathatja meg gyorsíthat is... na olyankor jópár percig annyira szédülök h fel se bírok ülni az ágyon :D
2009. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megprobáltam a punciját is nyalogatni de nem engedte. lehet h azért mert még szüz vok és nem enged oda? F/20 L/18
2009. ápr. 4. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenhogy izgat,iszonyatosan jól csinálja:P
2009. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért nem engedte mert szégyenlős. én sem engedtem a barátomnak majdnem egy évig, mert 1. nem tudtam h milyen igggazán jó dolog :) 2. azt hittem számára ez megalázó 3. féltem h esetleg másra számít és nem fog tetszeni neki pl a formája vagy az íze.

szóval szerintem sokat segítene neki ha elmondanád h mennyire kívánod és nagyon szeretnél neki örömet okozni ;)

2009. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!