Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit " játszunk " este a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit " játszunk " este a barátommal? Csak normális, megvalósítható válaszokat várok!

Figyelt kérdés

Gondoltam arra, hogy viszek pár szexis fehérnemüt, megkérem, hogy fényképezzen olyan pózban, amilyenben ő akar.

Aztán... táncolnék Neki, sztriptízelnék... De több ötletet nem tudok. :(

Milyen jó " játékokat " tudtok még? Annyira szeretném, ha felizgulna rám és nagyon beindulna... :))


2009. ápr. 4. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerre csak egy dologgal kápráztasd el a párodat. Ha több fehérneműt is felpróbálgatsz, fotóz és utána még sztriptízelnél is, az már túl sok lenne. A cél hogy dögös legyél, és nem az, hogy úgy csináld, mint egy profi. A "kevesebb néha több" ezekre a dolgokra is igaz. Egy harisnyától, és harisnyakötőtől is beindulhat (legalábbis az én párom nagyon bírja). Aztán a következő alkalomra jöhet a sztriptíz is. Hidd el, nem kell sok neki, hogy beinduljon rád. Máskor egy masszázs, egy közös fürdőzés, egy erotikus film. A Cosmopolitant egyébként érdemes olvasni, ha érdekelnek az ilyen dolgok, csomó szextipp van benne minden hónapban. Sok sikert!
2009. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadom a tanácsod! Harisnyakötőm meg ilyesmim nincs, viszont van egy pamut combfixem, fekete-fehér csíkos. Az jó lenne szerinted/tetek? :)
2009. ápr. 4. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megpróbálhatnád a kötözést is, de csak selyemszerű anyaggal, gyengéden...Az még egyáltalán nem perverz, és kifejezetten jó tud lenni:)

Nálunk legalábbis volt, hogy ő kötött ki engem, vagy én őt...:) Persze csak úgy, ha a másik szabadulna, akkor ki tudjon bújni belőle...:)

Esetleg szerepjátékok?:)

23/F

2009. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a dominó meg a monopoly se utolsó...
2009. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!