Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Nagyon kivánom. Ez baj?





Elég nagy baj. Úgyse lehet belőle kapcsolat, szex, sőt gyerek főleg nem! Családon belül törvényileg és erkölcsileg is tilos a szerelem/szex!
Keress mást! Ne szeress bele családtagodba, ő persze, hogy kedves veled. Ha mások nem kedvesek veled, akkor vagy keress mást, vagy veled van a baj!















13:13 - Fel lehetne már fogni, hogy a vérfertőzés és a vérmérgezés nem ugyanaz!!!!!!!! A vérmérgezést egy bakteriális fertőzés okozza, pl ha rozsdás szög vagy koszos fémtárgy szúródik beléd (tetanusz oltás kell ilyenkor)
EZZEL SZEMBEN - a vérfertőzés nem igazi betegség, HANEM azt jelenti, hogy a családon belüli szexből olyan utód születik, aki az öröklés folyamán könnyen örököl örökletes betegségeket, mivel a DNS annyira hasonló, hogy a betegséget okozó recesszív allél nem fog domináns allélel találkozni, tehát simán kialakulhat az általa kódolt betegség.
ÉRTEM?





mind a három előtted lévő válasz időpontja: 13:13
EPIC FAIL!




















Úristen mennyi hülye van itt. Egyébként unokatestvérrel már házasodni is szabad.
Vérmérgezés.... OMG -.-
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!