Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek mennyit tart általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit tart általában az együttlét az előjátékot is belevéve? Pár perc, pár óra egy egész éjszaka? Kortol füg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Nálam van hogy rövidebb, van hogy hosszabb...

Pl két hét után az első kb 5 perc (az aktus), előjátékkal 15:D

De ha napi szinten, vagy 2-3 naponta, akkor átlagosan 40-45 perc, de van, hogy csak 25-30...:)

Mondjuk mikor ittam, és úgy csináltam, akkor volt, hogy 6-7 óráig gyűrtük egymást, kisebb megszakításokkal:D

23/F

2009. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk általában hosszúak az együttlétek. Amikor pár naponta együtt tudunk lenni, még akkor is el tudunk játszadozni egy 2-3 órát. Amikor meg hosszabb ideig nem tudunk együtt lenni, mondjuk olyan 1-2 hétig akkor meg akár egész éjjel együtt vagyunk, és csak ha már nagyon fáradtak vagyunk állunk le.:)

18/lány

2009. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fél-háromnegyed óra. Maximum egy.
2009. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20-30 perc.. 24/nő
2009. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 vagy másfél óra egy menet. De mivel csak hétvégénként vagyunk együtt ezért többször ismétlődik ez az óra.. :P
2009. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az persze egész éjjel vagy 6-7 órán át... 1,5 óra után már megkopik az a bizonyos :D, nem kell összekeverni a szexet a favágással :D.


Max 1,5-2 óra, akárki, akármit mond, onnantól már csak szarakodás az egész...

2009. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől változik nálam, fiú/srác vagyok 22 éves..

fizikai állapotom normális, ezt csak azért írom le mert ettől is függ legtöbbször, előző kapcsolatomat nem venném górcső-alá mert nem érdemel említést, ám utánna volt részem egy két érdekes kalandban


kicsit ittasan pl volt már 4-5 óra úgy hogy én egyszer mentem el (sok folyadékot kell ilyenkor inni)

józanul is minimum, 2-2,5 óra akár 3 is, mert én speciel szeretek adni egy nőnek az ágyban, az mondjuk lehet hogy először gyorsan elmegyek de valahogy nem kell megszakítani a dolgot, fájdalom mentesen, és erekcióvesztés nélkül tudom folytatni a dolgot

azt hiszem szerencsés vagyok :)

2009. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!