Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ha állandó folyásotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha állandó folyásotok van (nem fehér) hogy oldjátok meg a szexet? A hagyományosat és az orálisat?

Figyelt kérdés
Nekem mindig van,de szeretnék társat, és hiányzik a szex is.Mit tegyek?
2009. ápr. 3. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előtte megmosod, ha meg felizgulsz akkor úgyis nedvesedni fogsz úgyhogy nem lesz a folyással gond.

(bár nekem nincs folyásom, de ha lenne akkor mindig mosnám, ha zavarna)

2009. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Használj tisztasági betétet, és mielőtt össze bújtok ne feledd kivenni + használj nedves wc papírt, attól tiszta leszel.
2009. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha állandó folyásod van és nem fehér, az nem normális. mielőtt szexpartnert keresel, nem ártana elmennedegy nőgyógyászhoz a saját és leendő partnered érdekében.
2009. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már voltam,többnél is,és sokat kezeltek minden módón, de eredménytelenül..mondjak le így a szerelemről és a szexről?
2009. ápr. 3. 23:07
 5/7 A kérdező kommentje:
természetesen védekeznék.
2009. ápr. 3. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:

dehogy. nekem is van. tisztasagi betetet hasznalok allandoan. a baratom mar hozzaszokott,szex elott sem veszem ki. majd leveszi o a bugyival egyutt....

na meg szex kozben amugyis nedvesedsz ugyh nem tunik fel. nyugi.

2009. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy hüvelyöblögető, lactacidnak is van és mosófolyadék is. Nekem ezt írta fel a doki és havonta egy este átmostam vele mindig és nem is volt folyásom. Most már rég nem csináltam, mert közben szültem és mi egy más....

De emlékszem, hogy jó volt, mert valami bakteriálisan nekem nincs rendben ott bent és ez helyreállítja.

Egyébként a tisztasági betéttel tudod valamelyest a kellemetlenséget csökkenteni. Más sajnos nincs.

2009. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!