Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elmenjek vagy ne menjek el?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vagy ne menjek el? Hogyan dobjam le a gátlásaimat a szerelmem előtt?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 8 hónapja együtt vagyunk és még nem volt hüvelyi orgazmusom. Az előző 3 barátomnál sem volt. 76 kiló vagyok és 170 cm magas. Kövér vagyok, gátlásos és amikor a barátom kutyapózban akarja csinálni velem, akkor mindig előtte gyorsan lekapcsolom a hangulatvilágítást. A barátom nagyon helyes ázsiai férfi és sokszor elgondolkodom azon, hogy vajon mit eszik rajtam?
2009. ápr. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szeret, tökéletes vagy neki, ennyi :)

egyébként miért lennél kövér? én is 170 centi vagyok és 71 kiló és tök átlagos testalkatom van :) (mondjuk lehet azért mert versenyszerűen sportolok és az izmosít meg miegymás:) na de akkor is! maximum ha egy kis súlyfelesleg van rajtad, de ha a barátod így szeret, akkor ezen kár problémázni :D

én pl majdnem fél évig nem mertem levetkőzni a barátom előtt, mert túl izmos a vádlim (röplabdázom), és ettől olyan vaskos :S. de aztán egyszer valamiért elfelejtettem lekapcsolni a villanyt, ott feküdtem előtte 1 szál bugyiban, és akkor megszólalt h: úristen még sosem láttalak ilyen szépnek :) úh azóta teljesen el tudom engedni magam:)

csak egy kis önbizalom kell semmi több! sok sikert ;)

2009. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon helyes a baratod, es meg veled van, miert gondolkodsz el rajta, hogy mit eszik rajtad? Szeret teged, maskulonben nem lenne veled!

Es ne aggodj, rengeteg no nem kepes [!] a huvelyi orgazmusra.. En sem.. Pedig sokat gyakoroltam mar. :(

2009. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A hangulatvilágítást lekapcsolni nagy öngól. Az annyira megszépít, hogy nem is gondolnád!

Vegyél erőt magadon, és mutasd meg magad! Értékelni fogja! Nem csak ő - más is van, akinek kifejezetten tetszenek az erőteljes formák!

2009. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit eszik rajtad? ha nagyon kíváncsi vagy, kérdezd meg :P ha szeret, tud róla mondani eleget, h meggyőzzön ^^ higyj neki kérlek.. :D én se vagyok "tökéletes" alakú:P és nem vagyok gátlásos...felesleges

a barátomnak így tökéletes:D és sok férfi akad, aki imádja a fognivalót:P nyugodj meg kérlek, tényleg ^^ régebben.. én is ilyen voltam.. jujj minden villany le.. jajj ne nézz már kérlek olyan csúnya vagyok... HÜLYESÉÉG:D szeret Téged, szeret látni is, nyugodj meg... ha meg megerősítésre vágysz, kérdezz rá h mi tetszik neki rajtad..részletezze...kényeztessen:P pár ilyen alkalom, és imádni fogod mutogatni magad:D

2009. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

persze előtte, nem az utcán pl:P

előző vagyok bocsi:$

2009. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat! :)
2009. ápr. 8. 12:43




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!