Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor tul hamar elelveztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor tul hamar elelveztek akkor hogy elegititek ki parotokat?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar elszoktam elvezni s a parom nem nagyon szokott kielegulni, mit tegyek h elegitsem ki ot is.

Segitsetek a valaszokkal!

Koszonom


2009. ápr. 3. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Ne belé élvezz, hanem rá, a testére, vagy az arcára, és akkor utána lazán kinyalhatod, hogy neki is legyen egy orgazmusa.

Ja, és ha nem vagy fanyalgós, akkor belé is élvezhetsz, és úgy :D

2009. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kézzel, vagy szájjal segíts rajta. Feltételezem, te vagy a fiú...

Régebben nekem is gondjaim voltak ezzel ,de könnyen megoldottam. Szex előtt kivertem, előjátékot addig húztam ameddig a csaj majdnem el nem ment, a szex közben meg 2 gumi. Nem is volt soha panasz :)

2009. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi a mostani valaszokat, igen, en vagyok a fiu
2009. ápr. 3. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát még ennyi fantáziád sincs? Egyáltalán előjáték szokott lenni? Mert uazokkal a technikákkal tudod csúcsra juttatni, amit pettingek / előjáték során alkalmazni lehet.
2009. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én annak örülök a legjobban ilyen esetekben, hogyha a kezével fejezi be... de az sem baj, ha mondjuk megyünk még egy menetet egy olyan 20 perc után :) (addig meg izgat másképp) (20/L)
2009. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Engem se elégített még ki 1x sem a barátom szex közben, de miután ő elmegy, akkor segít rajtam kézzel.

Amúgy az én barátom is gyorsan elmenne, de mi úgy szoktuk, h szex előtt segítek rajta kézzel/szájjal, aztán 2-3 perc múlva mikor már "felkészült" (:D), jöhet az első menet :)

2009. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rámegy a szőrös lábamra és azon vonaglik.
2009. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!