Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha most fiatalon a jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most fiatalon a jóval idősebb nők vonzanak, akkor majd lehetséges az, hogy idősebb koromban a jóval fiatalabb nők fognak vonzani, ha apám mesélte, hogy ő is ígyvan/ígyvolt ugyanezzel?

Figyelt kérdés

19 vagyok, és szinte csak az idősebb nők vonzanak (+10 és +30 között). Az apám mesélte, hogy annak idején ő is így volt ezzel, bár akkoriban nem élhette ki annyira magát, aztán most ő a fiatalabb lányokat kedveli (-10 és -25 között). Ő 46 éves, és most is 20 évvel fiatalabb barátnője van, anyám volt az egyetlen vele egykorú, akivel együtt voltak, de aztán el is váltak, de még gyakran találkozom vele. Mondtam egyszer neki, hogy hogyan érzek, és megnyugtatott, hogy ő is így volt vele. Az lenne a kérdésem, hogy ha ez nálam is így van, mint nála, akkor ha az ő korában leszek, nekem is majd csak a fiatalabb nők jönnek majd be?

F/19


2009. ápr. 3. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül van ez így..lehet hogy akkor is az idősebbeket fogod szeretni!! De szerintem erre kicsi az esély :)

Am én is az idősebb nőket szeretem...valahogy másabbak minden téren mint a korombeliek..

A mostani barátnőm is idősebb :) Ő 31 én 18 :)És eddig az összes barátnőm idősebb volt :P, de nem bánom :) Csak jó tapasztalataim voltak.

Szerintem ezen ne agodalmaskodj, ráérsz még vele :)


18/F

2009. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha most őket szereted, lehet, hogy később is őket fogod: mármint most is a 30 éveseket - és majd 50 éves korodban is őket.
2009. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled, minden fiatalabb srác idősebb nőkről és minden idős pasi fiatal csajokról álmodozik, ez ilyen. :)
2009. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!