Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Az első szex ilyen lesz? Nagyon félek:!
Figyelt kérdés
Még nem tervezem a szüzességem elvesztését,de azért érdekel a dolog és már most félek tőle.Láttam egy pornó filmet ahol egy csaj elment egy pasihoz aki szűz csajokkal foglalkozik és párcsók kis simi után egyből belényomta a farkát besem nedvesedett a csaj hanem mondta neki h szoritsa össze a fogát és jó erősen belenyomta ...tudom h ennek nemgykell lennie de ennek láttán énmár most félek a szextől pedig az én életemben majd jópár év mulva jön ez az időszak.Kérlek ne bunkóválaszokat adjatok hanem értsetek meg kérlek egy kétségbe esett lányka:)2011. júl. 20. 22:02
11/17 anonim válasza:
épp tegnap néztem meg én is ugyanezt a videót, és én is berezeltem kicsit tőle, és rájöttem hogy nagyon nem kellett volna:)
12/17 anonim 



válasza:





Nyugodjál meg nem lesz az olyan vészes hidd el!Arra figyelj hogy a barátod majd rendes legyen veled annyia lényeg!
13/17 anonim 



válasza:





Ennyi...Az előttem szólok elmondták mindent :) Amúgy meg ha szűz a kiscsaj a videóban, akkor miért nem használnak gumit? Kamu az egész. Amúgy nem lesz vészes, én nem is véreztem. Fájni fog, de nem végig, csak ameddig kitágulsz. Nyugi :)
14/17 anonim válasza:
Ha tényleg olyan kislány vagy, hogy még több év van előtte, akkor ne is nézz ilyesfajta filmeket. Csak összezavar, hidd el... ha lesz egy olyan pali, akit szeretsz annyira, hogy lefekszel vele és elveszi a szüzességed, akkor tuti nem a fájdalomra fogsz koncentrálni, és ő is vigyázni fog rád. (am pornóba álltalában szélsőségesebb szex jelenik meg, gondolom azért lehetett, hogy csak úgy becsapta neki..bár nem néztem meg a videót)
15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. júl. 21. 07:54
16/17 anonim 



válasza:





Dehogy szűz az a csaj, ezeket a deflorationos vidiket így veszik fel, amikor mutatja a szűzhártyáját akkor egy kép van ugye berakva, és tökmás a csávó keze. Ha ennek a csajnak a puncija akkor sem mostani kép. Ne nézzetek ilyen vidiket első szex elött, csak a hülyeséget látjátok benne, ez lányokra és fiúkra is egyaránt igaz. Aztán ha sok a para, akkor meg menni sem fog a dolog.
17/17 A kérdező kommentje:
Igazad van!
2011. júl. 21. 14:14
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!