Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mekkora a megfelelő pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a megfelelő pénisz?

Figyelt kérdés
mekkora az a pénisz amivel egy csaj meg elven?, mekkora az atlagos amit szeretnek a csajok?, es mekkora az ami nagy már? tényleg a méret a lényeg? legföképpen lányok válaszát várom!!
2009. ápr. 3. 01:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

1. úgy 12-16 centi között szerintem

2. nekem a 16on felüliek nagyok főleg ha az átmérője széles akkor be se fér :S

3. nem a méret a lényeg. sokkal inkább az, h mennyi ideig áll és h ki tudod e vele elégíteni a nőt.

hozzáteszem h a méreteket úgy sacc per kb-ra lőttem be, soha nem mértem még egy farkat sem:D és ezenkívül egynél többel még nem is volt dolgom és az az egy a barátomé és iszonyatosan nem érdekel h hány centi, mert nagyon jó vele! :):)

L.19

2009. ápr. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
A lúzerek kérdéseitől ments meg, Uram, minket!
2009. ápr. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
minnél kisebb annál jobbXD
2009. ápr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Tudod, azért kicsi és puha, hogy ne fájjon :)))
2009. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
"A legkisebb is számííííít..." :D Yeee (Y)
2009. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

A méret nem számít.

Csak hosszú legyen és vastag. :D

2009. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a méret a lényeg,de volt már rossz élményem is. Volt annó egy kigyurt barátom,és mikor arra került volna a sor akkor azt kérdezte,hogy mehet-e.Hát nem akarok hazudni,de a kis ujjamnál nem volt hosszabb,esetleg egy kicsit vastagabb.Én azt hittem eztán fog neki fel állni,de nem az volt a max. Nem tudott ki elégíteni.Volt olyan is,hogy csak azért voltam egy illetővel,mert hallottam ,hogy nagy van neki. Kb mint egy sörös üveg. Nem értem át átmérőre. Alig ment be és ő máris elélvezett. Tehát az sem volt az igazi. A férjemnek 21 cm és nagyon megfelel nekem.
2009. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
21centi a ferjednek?????? na igen...honnan merted?a golyoit is beleszamoltad?:) lol :-j
2009. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez minden nőnél változik!! nekem már mondták hogy pont jó, és hogy túl nagy, azt is!
2009. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Amivel elvagyok? Ami eléri a G-pontom, ami 3-4 cm-nyire van :)

Amit szeretek? 15-17 cm / 3-4 cm Efelett nekem már túl nagy.

24/l

2009. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!