Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a barátom?

Figyelt kérdés

A hétvégén nála fogok aludni és szeretném meglepni valami szexuális dologgal. Pl. este felkelnék vagy megvárnám míg elalszik, elkezdeném puszilgatni, simogatni...

Ez hogy tetszene Nektek, fiúk?

Vagy mit csináljak, mi tetszene Nektek/Neki?


2009. ápr. 2. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én bár nő vagyok, de tapasztalotból mondom neked, hogy a ffiak általában ki nem állhatják, ha felébresztik őket, még ha akár azzal is, hogy szexelni akarsz. inkább lepd meg egy sztriptízzel vagy szexi fehérneművel, vmi extra orális dologgal, esetleg szerepjátékkal (szeretik nagyon)ezzel biztos levennéd a lábáról, de nehogy felkeltsd! egyébként sztem jó bevezető lenne, ha főznél valami finomat neki. okosan!
2009. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én biztos vagyok benne hogy örülnék neki, ha a barátnőm úgy ébresztene fel hogy belenyúl a gatyámba, megkeményít utána orálszex majd normál szex.


Másik ami klassz dolog: jeget veszel a szádba lehűtöd és úgy oboázol, meleg teát veszel a szádba és úgy obizol... vagy-vagy, nekem a jég jön be jobban, kellemes érzés.


Spontán orálszex de csak Te csinálod neki, ezt nagyon szeretik a pasik.


Orálisan kielégíted, de utána ne hagyd békén, finoman simogasd neki, úgy tartsd a markodban mint amikor kézzel izgatod de ne erősen csak nagyon gyengéden simizd kb egy percig ez nagyon jól esik.


Persze ne várj hajnal 3-ig mert a mély alvásból nem biztos hogy lesz kedve bármihez is :)

Egyébként ha szép az alakod, ha vékony vagy sportos vagy akkor combfix+tanga+melltartó ha telt nő aggat ilyet magára akkor az inkább lehangoló tud lenni, vastag combon a harisnya nem áll jól...:)

2009. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a felkeléssel... úgy kell felébreszteni, hogy már kemény legyen mire öntudatára jön, akkor nem lesz ellenvetése. Csak utána legyen valami, ne az legyen, hogy megsimogatod és hadd aludjun tovább :)
2009. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!