Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ha fáj szeretkezésnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha fáj szeretkezésnél?

Figyelt kérdés
Már sokszor lefeküdtünk a párommal, és nem ő volt nekem az első.De minden alkalommal az volt, hogy amikor lassan belém teszi magát, nekem mindig fáj jó pár másodpercen keresztül, amíg ki nem tágulok valamennyire,mert aztán már nem fáj egyáltalán. És másoknál is így volt velem.Pedig Szerelmem mindig felizgat, hosszú az előjáték. Normális ha fáj? És miért fáj? El fog múlni?
2009. ápr. 2. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Fordítsatok kicsitm több időt az előjátékra, és akkor szerintem elmúlik ez a probléma. Nem kell elkapkodni a dolgokat, van időtök egymásra.
2009. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj:( Leginkább akkor amikor berakja, van amikor utána is, nagyon szűk vagyok sztem, meg belül a nyálkahártyám is elég sérülékeny. Nem normális, de ez van:(
2009. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hahó, a szeretkezés nem kellene fájjon. Azelőtt a fiú ne is gondoljon behatolásra, amíg nem vagytok nedvesek. Erre legjobb a klitorális orgazmus. :)
2009. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. ápr. 3. 19:59




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!