Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom nemrég megkért, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nemrég megkért, hogy rendeljek valami nagyon szexi fehérnemű szettet és abban szeretne velem szeretkezni. Miért tartom perverznek?

Figyelt kérdés
Én ezen megdöbbentem és bár nem kommentáltam, perverz dolognak érzem. Túlzásba viszem? Vagy miért akarják ezt a pasik? 19/L
2009. ápr. 2. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem perverz..csak kiváncsi h hogy állna neked..:)
2009. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A sexis fehérneműk célja, hogy még egy tökéletes nőt is sexisebbé tudnak varázsolni. Mi ebben a perverz? Az lenne a perverz, ha a temetőben akarna Veled szeretkezni, nemértem mi kifogásod van egy kívánatosabb ruhadarab ellen.


22/f

2009. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem perverz sőt a férfi számára egy szexi lány egy szexi tangába olyan mind pl nektek csajoknak egy izmos pasi boxerba
2009. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy furcsa de amiket láttam nagyon szexi fehérneműket olyanokat nem szoktam hordani. Nem tartom magam nagyon szépnek, de lehet, hogy a kérdés meglepett és ezért éreztem furcsának.
2009. ápr. 2. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
rendelj olyat ami a te izlesednek is megfelel. elobb utobb bizstos talalsz. merj meresz lenni, vegulis a lenyeg nemcsak az h szexi a fehernemu hanem hogy te szexinek erezd magad benne!
2009. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen normális dolgot kért, mi gyakran veszünk új szetteket a barátommal, egész gyűjteményem van már :D Az lehet, hogy nem tartod magad olyan szexinek és szépnek (én sem, meg sok sok más lány sem), de ő veled van, veled akar szeretkezni, elvileg szeret téged, hidd el, gyönyörűnek láthat :) Ha nem így lenne nem öltöztetne szexi fehérneműbe, hanem takarna a takaró alatt leoltott lámpánál.. Egy próbát megér, nem?
2009. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%
Előző voltam, amúgy 20 éves lány
2009. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Perverz??? Sztem 19 évesen neked kellett volna hogy eszedbe jusson hogy veszel valami észveszejtő rucit és abba mutatod meg magad. Ez nem perverzség, ez vágyfokozás. Örülj annak hogy szeretne ilyen ruciba látni. Ne félj ettől.
2009. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!