Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nekem csak csikló orgazmusom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem csak csikló orgazmusom van. De egy, ami nem tetszik benne, hogy mikor orgazmusom van, akkor spriccelve pisilek. Hogy lehetne ezt elkerülni?

Figyelt kérdés

Másnap moshatok mindent:(

Itt vannak róla felvételek, hogy miről beszélek: [link]


2009. ápr. 2. 11:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak annyit fűzök hozzá, hogy nekem is sikerült egyszer ez, amiről beszélsz, és nekem is csiklóorgazmusom volt, nem hüvelyi közben. Én nem is vettem észre, csak a férjem szólt, aki éppen ott lent tevékenykedett. És neki is szörnyen tetszett. Szerintem ne foglalkozz vele. Azt meg, hogy a pasiknak mi tetszik benne, sosem fogjuk megérteni úgysem, mint ahogyan ők sem értenek minket. CSak egyszerűen élvezz, és kész!
2009. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
60%
minden pasi álma hogy ilyennel találkozzon? hát nézz utánna dolgoknak és foglalkozz többet a nőddel.Talán meglesz a "találka"is.Az én csajom is szokott.Persze nem mindig.Hja,hüvelyi,de volt rá példa ,hogy csiklo orgazmusnál is spriccelt.Tuti csiklo volt mert én nyaltam szét a pöckét.de amig nem kerestem meg neki/azt a pontot/,elötte ö sem spriccelt.és tényleg izgato.
2009. ápr. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
2x nekem is sikerült egyszer hüvelyi volt egyszer csikló de ott is váltakozott a hüvelyivel jó volt meg minden de mikor a párom nagyon belejön arra koncentrálok hogy úgy ne menjek el mert nekem szőrnyen kínos.olyan érzés mikor bepisilek és félek hogy az is jön.mondjuk nekem nem volt olyan erőteljes de volt.amikor szeretkeztünk mondtam neki hogy valószinű lepisiltem mert nem tudtam vissza tartani de nem volt szaga.hála az égnek őt nem zavarta viszont nekem annál jobbaan égett a pofámon a bőr
2009. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tök fölöslegesen, kedves utolsó, mert anatómiailag úgy van összerakva a szervezeted, hogy orgazmus közben egyszerűen NEM TUDSZ pisilni, lehetetlenség az izmok és az idegek huzalozása miatt. Vagy orgazmálsz, vagy pisilsz, de a kettő együtt nem megy, ezért ami olyankor kijön, az mindig a tényleges élvezeti nedv, és sose pisi. Nyugodj meg, és engedd el magad. Akármibe lefogadom, hogy a párod is imádja a dolgot, csak max. nem mondja, mert látja, hogy téged ez zavar.
2009. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem erőteljes csiklóorgazmusnál pisi szokott lenni sajnos...
2013. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!