Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan része a pénisznek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan része a pénisznek, amit jobban szeretnek a fiúk, ha ingerlődik orális szex közben? Szeretik a fiúk, ha szívják nekik orális szex közben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a makk a legérzékenyebb, de melyik oldalán? Mert az én párom úgy szereti, ha a peremét intenzívebben izgatom nem a has felőli oldalon, hanem épp a másikon. Pedig azt olvastam, épp a has felől az érzékenyebb. Fiúk, hogyan szeretitek? Lányok, mit tapasztaltatok, hogyan szereti a párotok, ha ingerlitek orális szex közben?

A szívással mi a helyzet? A párom nem szereti, pedig állítólag az is szupi érzés...

Rengeteg szexszel kapcsolatos cikket olvastam, amikből igyekeztem trükköket eltanulni, de csomó volt, ami pont nem volt igaz a páromra. Szal nem tudom, mi az igazság általánosságban.


2009. ápr. 1. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos változó lehet egyénenként.Nekem az úgymond has felüli rész érzékenyebb,ahol a kis bőrszalag van,és a hugycső nyilása.De a makk pereme alatt mindenhol nagyon érzékeny.A szívás is nagyon jó érzés.
2009. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
nekem mindegy hogy csinálják csak foggal ne sürün érjen hozzá a csaj mer az kellemetlen nagyon...sőt fájdalmas is...ugyhogy lányok fogazni ne fogazzatok!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy téged az érdekelne, hogy a többi fiú hogy szereti... hidd csak el a párodnak, amit mond. Ha nagyon szívod, az pl. lehet olyan érzés, mintha be akarna pisilni. Az meg nem kellemes... próbáld meg nyalogatni is!
2009. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az átlag érdekel, mivel ez a kapcsolat már nagyon haldoklik...Szeretném tudni, mi jellemző általában...Bár bizonyára úgyis a párom kell megkérdezni, hogyan esik jól neki :)
2009. ápr. 3. 12:05




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!