Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen új sexuális élménnyel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen új sexuális élménnyel lephetném meg a barátomat a 21. szülinapján?

Figyelt kérdés
2honapja vagyunk együtt,még nem nagyon probáltunk ki semmi extrémet,de szeretném vmivel emlékezetessé tenné a szülinapját:) náluk leszünk,szal szülők is lesznek..ugyhogy olyasmi,h beöltözök meg ilyen "feltűnő" dolgok nem jöhetnek szóba:( Köszi előre is!!
2009. ápr. 1. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég nehéz, mert ha lesznek szülők és te mégis szexuális élménnyel akarod meglepni hát akkor nem egyszerű tényleg. Esetleg erotikus tánc, amivel felizgatod és később tudjátok folytatni? Az nem lenne jó? Vagy esetleg egy rejtett bilincset becsempészel a hálószobába:-)
2009. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát akkor szóba se jöhet hogy magad mellé hívsz 20 dögös pipit...:):):)


szerintem egy szexis fehérnemű az jó ötlet amit csak akkor lát ha már olyan szituban vagytok...

2009. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem öltözz be, csak vegyél rá valamit, hogy amíg a szülőkkel vagytok, ők ne lássák. Aztán kettesben dobd le magadról a "béna" ruhákat :D Nekem teccene, bár még csak 20 leszek :D
2009. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs semmi extra sexi cuccom sajnos:( én vmi kevésbbé költséges dologra gondoltam.nemtom,nincs ötletem.pedig úgy meglepném vmi izgivel:P
2009. ápr. 2. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Teperdd le kötözd ki oszt adjj neki.

Én ezt kaptam egyik szülinapomra exemtől. jó volt

2009. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kikötözheted valami finomabb anyaggal, pl sállal, élvezni fogja sztem...:)

Vagy ha szeretné a popószexet, kipróbálhatjátok azt is, a sikosító nem túl drága, és az óvszer sem...:)

Esetleg hívhatsz magatok mellé még egy csajt, pl bvarátnödet, hogy nálad alszik:), aztán 3-masban is mehet a buli:)

2009. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadónak:te biztos pasi vagy:) köszi,de nem jön be a 3as sex,vhogy nem akarnám nézni,h egy mási csajjal van akkorse ha szülije van:( köszi a tippeket! vmi majd csak lesz!
2009. ápr. 3. 08:23




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!