Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az a problémám,hogy hiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám,hogy hiába szexeltem már több nővel,eddig egyszerűen egyiknél sem sikerült elmennem. Miért nem sikerül elmennem?

Figyelt kérdés
A jelenlegi barátnőmmel is többször próbáltuk,de még mindig nem.Élvezem a szexet,és el is jutok már lassan orgazmus közeli állapotig,de mégsem jön,hiába tart akár több órán át az együttlét.Ha önkielégítést végzek,akár percek alatt is sikerül.Most azon gondolkodom,h urulógushoz kéne mennem...vagy mit csináljak?
2009. ápr. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel egyedül sikerül, így aligha szervi probléma áll fenn...Inkább lelki eredetű lehet...Orális szex során se sikerül?
2009. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,úgy sem:(
2009. ápr. 1. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl tág a csajszid,és vékony a farkad, kevés dörzsölési ingert kapsz.Az orális az a tuti,hamarább ,,elmész."
2009. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg becsukni a szemed, miközben orálisan elégít ki, és képzeld el, amit verés közben szoktál (lehetőleg a barátnőddel, mert azért mégiscsak!) Nekem ez anno bevált, de én csak orálnál voltam így, sztem az újdonság hatása vagy nem tudom...de aztán elsőre sikerült így:D:D
2009. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!