Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csak így van orgazmusa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak így van orgazmusa a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
miért csak úgy van orgazmusa a barátnőmnek ha ő van felül, ő "diktálja" a tempót és közbe izgatja a csiklóját.Azt mondja azért jobb ha ő csinálja, mert én túl gyorsan csinálom neki és igy nem tud elmenni.Ez esetleg lehet az én hibám?vagy ez igy átlagos?
2009. ápr. 1. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben a válasz. Túl gyorsan csinálod :-)
2009. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez senki hibája.. ő így tud elmenni... majd ha összeszoktok akkor bárhogy el tud menni.
2009. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sajnos csak így van...Semmi más módon, sőt más pózban egyáltalán nem is élvezem, semmit nem érzek. Viszont én jobban szeretem, ha közben a párom simogat, nem én magamat. Én még kezdő vagyok, nem volt módom igazán kísérletezgetni, de az eddig kipróbált kb 10 póz közül ez volt az egyetlen, amit éreztem és élveztem.
2009. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem baj, hogy így tud elmenni. Az én barátnőm csak úgy tud elmenni, hogy ha fekszik az ágyon a hasán, és én meg hátulról "ügyeskedek" de nem zavar, így én irányítok, olyan aranyos tud lenni :)
2009. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs veled semmi baj,ez mindenkinél más.Nekem úgy is van orgazmusom ha alul vagyok vagy ha felül.És ha gyorsan csinálja akkor van legnagyobb eredmény nálam:D Szóval semmi gáz
2009. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a csiklóban messze több idegvégződés van, mint a hüvelyben. Ha nem így lenne, már rég belehaltak volna a nők a szülésbe. :)

Szerintem előbb izgasd fel a csiklóját, és úgy menjen el. És csak utána hatolj belé. És ne siess semmivel, főleg a csikló izgatásával ne, ez nagyon fontos.

2009. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ő élvezi másabb pózokba is,sőt azt mondja h az a legjobb érzés ha gyors de ha lassú akkor meg érzi h benne van és ezért jó igy neki(én ezt nem értem.talán a lányok igen).bár igaz még elég fiatalok vagyunk.remélem kialakul hogy ne csak igy legyen orgazmusa.esetleg lehet ezen valahogy segiteni?
2009. ápr. 1. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
sajna nekemis csak ugy van ha én irányítok,én vagyok felül.volt már,hogy közel voltam hozzá más pózókban is,de més sose sikerült máshogy elmenni:( néha panaszkodik is a barátom,mert ugyse megy mindig,de ugy érzem ezzel nem vagyok egyedül.sztem a legofnotsabb az,h simogasd a csiklóját,közben is,és néha lassíts,mondd neki,h mondja hogy jo!
2009. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Jó kísérletezést!

2009. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!